GwiazdyZmiana prowadzącej w "Hotel Paradise"? Jest komentarz gwiazdy TVN

Zmiana prowadzącej w „Hotel Paradise”? Jest komentarz gwiazdy TVN

W ostatnich dniach po sieci krążą pogłoski o tym, że Klaudia El Dursi może czuć się zagrożona, jeśli chodzi o stabilność jej zatrudnienia jako prowadzącej program Hotel Paradise. Rzekomo zastąpić ją miałaby Dorota Gardias – uwielbiana pogodynka TVN-u. Potencjalna następczyni Klaudii El Dursi zabrała w tej sprawie głos.

Hotel Paradise to jedna z najchętniej oglądanych pozycji w rozrywkowej ramówce TVN-u. Dane z końcówki ubiegłego roku wskazywały, że premierowe odcinki przyciągały przed ekrany średnio pół miliona widzów. Dane te przedstawiał w grudniu m.in. branżowy serwis Press.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pogoda na czerwiec – czekają nas upały i wyjątkowo niebezpieczne burze

Również w Internecie zainteresowanie nowymi informacjami na temat programu oraz losów bohaterów jest spore. Ostatnio spekulowano na temat… zmiany prowadzącej. Przypomnijmy, że randkowe show w TVN7 od początku, czyli od lutego 2020 r., prowadzi właśnie El Dursi. Czy koleżanka ze stacji – Dorota Gardias – chce ją zastąpić?

Dorota Gardias prowadzącą Hotelu Paradise? Gwiazda TVN odniosła się do sprawy

Otóż jak dowiedzieliśmy się od samej Gardias, absolutnie nie. Podczas ostatniego Q&A, jakie znana pogodynka poprowadziła na swoim InstaStory, odpowiedziała na pytanie fana wprost:

– Dostajesz propozycję zastąpienia Klaudii El Dursi jako prowadzącej w „Hotelu Paradise”. Co robisz?
– Nie zgadzam się – odpowiedziała błyskawicznie Gardias.

To zdaje się ostatecznie ucinać spekulacje na temat rzekomo planowanego odejścia Klaudii El Dursi z Hotelu Paradise. Przypomnijmy, że trwa 5. seria programu. Niestety, jego oglądalność stale spada. Odcinki pilotażowej serii oglądało średnio ponad 700 tys. widzów. Natomiast w tym roku może nie udać się „przebić” nawet 500 tys. Być może stąd plotki o planowanych zmianach?