AferyDoda wydała oświadczenie. Zapadł wyrok w sprawie związanej z Emilem Haidarem

Doda wydała oświadczenie. Zapadł wyrok w sprawie związanej z Emilem Haidarem

Relacje Dody z jej byłymi partnerami do dobrych nie należą. Niektóre konflikty były załatwiane na sali sądowej. Właśnie zapadł wyrok w sprawie Dody. Piosenkarka zdradziła wynik procesu związanego z jej byłym partnerem, Emilem Haidarem.

Związki Dody trudno zliczyć na palcach jednej ręki. Piosenkarka wdawała się w wiele relacji, które niestety nie kończyły się zazwyczaj dobrze. Jednym z jej byłych partnerów jest Emil Haidar, jak wiadomo para nie rozstała się w dobrych stosunkach.

Zapadł wyrok w sprawie Dody

Konflikt piosenkarki z jej byłym partnerem trwa już od dawna. W 2019 roku, były narzeczony Dody założył jej sprawę. Rozchodziło się o kierowane w jego stronę groźby karalne. Celebrytka przegrała proces. Piosenkarka Tłumaczyła, że sprawa dotyczyła przyznania się jej byłego partnera do alkoholizmu.

Emil Haidar oskarżył też Dodę o podsłuchiwanie. Sprawa zakończyła się korzystnie dla piosenkarki i gwiazda została uniewinniona. W 2018 roku były partner Doroty Rabczewskiej założył jej sprawę o składanie fałszywych zeznań, a celebrytce groziło do 8 lat więzienia.

Teraz, gwiazda polskiej sceny muzycznej, podzieliła się z fanami wyrokiem który zapadł. Doda została ponownie uniewinniona, piosenkarka nie kryje swojego zadowolenia z rozwiązania sprawy. Rok 2022 był udanym okresem w życiu gwiazdy. Wydany niedawno album „Aquaria” osiągnął status platynowej płyty. Oprócz tego w życiu piosenkarki pojawił się nowy ukochany, Dariusz Pachut.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)