GwiazdyWzruszenie i płacz w Tańcu z Gwiazdami. Paulina Sykut-Jeżyna przeczytała sms-a od...

Wzruszenie i płacz w Tańcu z Gwiazdami. Paulina Sykut-Jeżyna przeczytała sms-a od zmarłego

Zmarły Piotr Balicki został pożegnany w piękny sposób. Paulina Sykut-Jeżyna pod koniec pierwszego odcinka nowego sezonu Tańca z Gwiazdami przeczytała sms-a. To był ostatni sms od Piotra Balickiego. Polały się łzy smutku i wzruszenia. 

Piotr Balicki o tym, że choruje na nowotwór dowiedział się rok temu. O walce z czerniakiem informował w mediach społecznościowych. Po pierwszej fazie leczenia udzielił również wywiadu „Miasto Kobiet”, w którym zdradził, że marzy mu się podróż do Włoch. Chciał tam przejść naukę gotowania, pod nadzorem profesjonalnego, włoskiego kucharza. Niestety, w piątek wieczór dowiedzieliśmy się, że Piotr Balicki przegrał walkę z chorobą.

Balicki pracował przy wielu znanych i lubianych produkcjach telewizyjnych. Prezenter współpracował przy hitowych programach TVN-u i Polsatu, m.in. przy Tańcu z Gwiazdami. To właśnie prowadzący tego programu emitowanego na antenie Polsatu postanowili pożegnać go w niezwykle wzruszający sposób.

Pod koniec programu, Krzysztof Ibisz poświęcił chwilę, by oddać hołd Piotrowi Balickiemu.

– W ostatnich dniach „Taniec z gwiazdami” stracił przyjaciela. Osobę, która była we wszystkich edycjach programu, która powodowała, że wszyscy dobrze się tutaj bawiliśmy, że był ogromny aplauz i dobra zabawa. Wybacz Piotrze, że nie ma dzisiaj takiej energii. To dlatego, że jest nam trudno i bardzo nam ciebie brakuje – zaczął Krzysztof Ibisz, nie kryjąc smutku.

Paulina Sykut-Jerzyna na antenie odczytała ostatnią wiadomość, jaką dostała od dziennikarza i konferansjera: Ostania wiadomość od Piotra: przytulam was wszystkich – dodała wzruszona prezenterka.

Na ekranie został wyemitowany krótki film poświęcony Balickiemu, którego pożegnali nie tylko prowadzący, ale i jurorzy wraz z uczestnikami i ich partnerami.

Piotr Balicki zmarł 19 sierpnia po długiej i ciężkiej chorobie.