GwiazdyWzruszający wpis byłej partnerki Rzeźniczaka. Ona też urodziła mu dziecko

Wzruszający wpis byłej partnerki Rzeźniczaka. Ona też urodziła mu dziecko

Śmierć małego synka Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień wstrząsnęła całą Polską. Kondolencje, wyrazy współczucia i wsparcia płyną do rodziców teraz od bardzo wielu osób. Wyrazy współczucia piłkarzowi przekazała również jego była partnerka.

Łamiącą serce wiadomość przekazał Jakub Rzeźniczak. Synek piłkarza i modelki Magdaleny Stępień zmarł w szpitalu w Izraelu. Chorował na złośliwy nowotwór wątroby. Wyrazy wsparcia dla rodziców przekazała matka drugiego dziecka Jakuba Rzeźniczaka.

Magdalena Stępień po rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem nawiązała kontakt z matką jego drugiego dziecka. Zorganizowały nawet wspólną sesję zdjęciową z rodzeństwem. Taraszkiewicz wspierała mamę Oliwiera w walce z chorobą.

Chłopca pożegnała Ewelina Taraszkiewicz, czyli była partnerką Jakuba i matka jego córki, Inez. Już wczoraj dodała ona wymowny wpis, co oznacza, że została poinformowana o tragedii wcześniej niż opinia publiczna. Kobieta zamieściła na Instastory fragment utworu Erica Claptona pt. Tears in Heaven, w którym klasyk rocka śpiewa:

– Za drzwiami jest spokój, mam pewność, i wiem, że nie będzie więcej łez w niebie – brzmi przetłumaczony na język polski fragment piosenki Claptona.

Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59 A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00.