GwiazdyWystęp wokalny Doroty Gardias na weselu? Kwota wydaje się naprawdę przystępna

Występ wokalny Doroty Gardias na weselu? Kwota wydaje się naprawdę przystępna

Dorota Gardias w związku z coroczną zbiórką organizowaną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, postanowiła zaoferować swoje usługi wokalne. Pogodynka proponuje swój występ na weselu. Cena jest naprawdę przystępna.

Dorotę Gardias zapewne wszyscy kojarzą z roli pogodynki stacji TVN. Celebrytka ostatnio zaczęła wkraczać na polską scenę muzyczna. To jednak nie pierwsza jej przygoda z muzyka. W młodości miała przyjemność śpiewać w zespole „Quantes”.

Popisy wokalne pogodynki mogliśmy też oglądać w programie „Mask Singer”. W mediach społecznościowych Doroty Gardias można zauważyć, że swoja nową drogę traktuje ona naprawdę poważnie. Prezenterka szykuje się do wydania pierwszego singla.

Dorota Gardias wystąpi na weselu

W związku ze zbliżającym się finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pogodynka postanowiła zaproponować swoje usługi wokalne. Aukcja dotyczy występu pogodynki na weselu.

– W tym roku mam coś wyjątkowego na aukcję, ostatnio się rozśpiewałam, więc postanowiłam na licytację przekazać występ wokalny, ale niezwykły ponieważ chcę zaśpiewać u kogoś na weselu! To może być prezent ślubny albo sami możecie taki występ sobie wylicytować – można przeczytać w opisie aukcji.

Dorota Gardias wybierze trzy piosenki, które zaśpiewa jedna po drugiej. Pogodynka zrealizuje tą usługę do końca 2023 roku. W ofercie zaznaczono, że zwycięzca aukcji pokrywa koszt dojazdu (powyżej 200 km od Warszawy) i nocleg dla gwiazdy.

Cena wydaje się naprawdę dostępna, patrząc na to z jakimi kosztami wiąże się zorganizowanie wesela w dzisiejszych czasach. W tej chwili najwyższą zaproponowaną ofertą jest 1525 złotych.

Dorota Gardias wystąpi na weselu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy styczeń 2023