GwiazdyWyglądają jak siostry? Julia Dybowska z mamą na imprezie Chanel

Wyglądają jak siostry? Julia Dybowska z mamą na imprezie Chanel

Julia Dybowska jest partnerką 61-letniego miliardera, Roberta Tchenguiza. Ukochany dba o to by celebrytce niczego nie brakowało, a jej życie było jak z bajki. Ostatnio pojawiła się wraz z matką na imprezie Chanel.  Event odbył się w Londynie, gdzie kobieta mieszka na co dzień ze swoim wybrankiem. Na wydarzenie zabrała swoją matkę, która zdaniem internautów wygląda wyjątkowo młodo.

Julia Dybowska jest znaną influencerką, jej profil na Instagramie obserwuje ponad 500 tys. fanów. Głośniej o kobiecie zrobiło się gdy, związała się z teherańskim miliarderem, starszym od niej o ponad 30 lat. Na jej profilach społecznościowych możemy zobaczyć kadry z jej luksusowego życia.

Gwiazda oprócz podróżowania i pozowania na pokładzie prywatnego odrzutowca, interesuje się modą. Na jej mediach społecznościowych, możemy zobaczyć przeróżne stylizacje, kosztujące krocie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Julia (@juliadybowska)

Gwiazda nie podaje szczegółów przebiegu wydarzenia, ale można przewidywać, że było ono związane z marką Chanel. Julia Dybowska wraz z matką postawiły na biały look. Internauci zauważają, że matka celebrytki prezentuje się wyjątkowo młodo.

– To na pewno jest Twoja mama, a nie siostra – pisze jedna z fanek influencerki.

– Mama jak zawsze cudowna – dodaje kolejna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Julia (@juliadybowska)

Można zauważyć, że kobiety postawiły na Chanel, zdjęcie wyróżniają torebki i broszki znanego francuskiego domu mody. Celebrytka i jej matka, bez wątpienia ociekają luksusem, za ich torebki trzeba zapłacić około 30 tys. złotych.