GwiazdyWpis Agnieszki Woźniak-Starak wyciska łzy. Nagraniem oddała hołd zmarłemu mężowi

Wpis Agnieszki Woźniak-Starak wyciska łzy. Nagraniem oddała hołd zmarłemu mężowi

Czas płynie naprawdę szybko. Wczoraj obchodziliśmy już trzecią rocznicę tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Biznesmen utonął w jeziorze Kisajno. Relacją w mediach społecznościowych hołd zmarłemu mężowi, w bardzo poruszający sposób, oddała Agnieszka Woźniak-Starak.

Przed trzema laty ta informacja wstrząsnęła krajem. Podczas pływania po jeziorze Kisajno, Piotr Woźniak-Starak wypadł ze swojego jachtu i niestety nigdy nie wrócił na ląd żywy.

Media przez wiele kolejnych miesięcy rozpisywały się o tej sprawie. Rozważano różne scenariusze wydarzeń. Przytaczano też prawdziwe, lub też nie, relacje świadków.

Wzruszające nagranie. Agnieszka Woźniak-Starak oddaje hołd mężowi

Wdowa po znanym producencie filmowym bez wątpienia oddaje hołd małżonkowi, który odszedł w 2019 roku przede wszystkim w ciszy, przy jego grobie utworzonym na terenie jego posiadłości w Fuledzie. Swoimi emocjami dzieli się jednak również na InstaStory.

Piotr Woźniak-Starak

Na InstaStory opublikowała czarno-białe zdjęcie ukochanego. Mężczyzna trzyma na nim na rękach psa. Na instagramowej relacji gwiazdy pojawił się filmik, na którym widać, jak prezenterka płynie po jeziorze łodzią, oddając w ten sposób hołd ukochanemu – opisuje rozrywka.dziennik.pl. Relacja niestety już zniknęła i nie można jej obejrzeć. Natomiast wspomniane zdjęcie, jak wspomina wdowa, wykonane zostało na kilka tygodni przed śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka. 

Było to zatem jedno z ostatnich zdjęć, jakie wykonać ukochanemu zdążyła Agnieszka. Możecie sobie natomiast wyobrazić, jak wzruszający i nostalgiczny był to widok, gdy samotnie pływała po jeziorze. Jeziorze, które na zawsze pochłonęło jej męża.