GwiazdyWiktoria Gąsiewska ma nowego chłopaka! Wszystko zdradził jeden szczegół

Wiktoria Gąsiewska ma nowego chłopaka! Wszystko zdradził jeden szczegół

To już nie jest tajemnica – Wiktoria Gąsiewska ma nowego chłopaka! Choć na wspólne zdjęcie wciąż musimy poczekać, to parę zdradził jeden szczegół. Dodatkowo wszystko swoim komentarzem potwierdził brat aktorki.

Wiktoria Gąsiewska w dorosły wiek wchodziła jako partnerka Adama Zdrójkowskiego. Oboje poznali się na planie serialu „Rodzinka.pl” i szybko zakochali się w sobie. Po kilkuletnim związku przyszedł jednak bolesny czas rozstania. Od tego czasu Wiktoria Gąsiewska była singielką i nie wchodziła w nową, intymną relację.

Teraz wydaje się, że mamy już potwierdzenie nowego związku znanej aktorki. Wiktoria Gąsiewska została bowiem oznaczona na zdjęciu pewnego przystojnego mężczyzny.

Nowym chłopakiem Wiktorii Gąsiewskiej jest Wojciech Gola – były uczestnik programu „Warsaw Shore”, a także włodarz federacji Fame MMA. Mężczyzna udostępnił fotografię, na której możemy zobaczyć go z ogromnym bukietem czerwonych róż. Na zdjęciu oznaczył on Wiktorię Gąsiewską. – Najlepsza pani fotograf #analog – napisał pod fotografią na której oznaczył aktorkę Wojciech Gola.

Fotografię postanowił skomentować brat Wiktorii, Mateusz. Z jego komentarza wynika, że pomiędzy aktorką, a włodarzem Fame MMA faktycznie może coś być na rzeczy. – Uaaaa potwierdzone info, najlepszy fotograf w mieście – napisał Mateusz pod tym samym zdjęciem.

Zobaczcie sami to zdjęcie. Zamieszczamy je poniżej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wojtek Gola (@wojtekgola)