Damsko-MęskieWielki sukces Anny Lewandowskiej. Roberta bez wątpienia rozpiera duma

Wielki sukces Anny Lewandowskiej. Roberta bez wątpienia rozpiera duma

Anna Lewandowska od wielu lat promuje swoje programy treningowej i produkty. Wciąż jednak wielu rodaków podchodzi do nich sceptycznie. Zastanawiając się przy tym, czy aby fakt bycia promowanymi nazwiskiem i wizerunkiem małżonki światowej sławy piłkarza nie jest ich jedyną zaletą.

Jak się właśnie okazało – najwyraźniej nie. Lewandowska pochwaliła się bowiem otrzymaniem prestiżowej nagrody przez jeden z jej flagowych kosmetyków.

Mowa o „balsamie wzmacniającym efekty treningu”. Co ciekawe, pod radosnym wpisem trenerki pojawiają się niemal wyłącznie pozytywne komentarze. Fanki dodają również z całą szczerością, że początkowo sceptycznie podchodziły do tego typu „wynalazków”. Wygląda jednak na to, że kosmetyk daje naprawdę satysfakcjonujące efekty.

Sukces Anny Lewandowskiej w konkursie Love Cosmetics Awards

– Wczoraj zakończyliśmy zdjęcia do najnowszej kampanii, a dzisiaj kolejne wspaniałe informacje. Burn, Burn Now! Balsam wzmacniający efekty treningu otrzymał nagrodę w konkursie Love Cosmetics Awards, jako najlepszy produkt w kategorii Sporty Style – przekazała w mediach społecznościowych Anna Lewandowska. Podziękowała również organizatorom konkursu.

– Bardzo dziękuję jury Love Cosmetics Awards za docenienie produktu Phlov By Anna Lewandowska. To kolejny dowód dla mnie i całego zespołu, że idziemy w dobrym kierunku. A już niedługo kolejne nowości… Stay tuned! – skwitowała „Lewa”.

Lewandowska weteranką sceny blogerskiej

Anna Lewandowska blog o zdrowym żywieniu i stylu życia prowadzi już od wielu lat. Co oczywiste, wraz z kolejnymi, wielkimi sukcesami sportowymi Roberta, również popularność samej Ani rosła w imponującym tempie. Z czasem jej Healthly Plan By Ann przekształcił się w prawdziwą markę, w później zaczął oferować produkty i plany treningowe.

Później natomiast Lewandowska inwestowała w kolejne projekty i wypuszczała na rynek nowe produkty. Jak widać, jej praca nie idzie na marne. Jest doceniania i wyróżniana podczas różnorakich konkursów i plebiscytów.

Również fanki sportsmenki chwalą jej ofertę i zapewniają, że będą wracać. Trudno marzyć o jeszcze lepszych recenzjach.