GwiazdyWielka zmiana w "Na dobre i na złe". Uwielbiana aktorka odchodzi z...

Wielka zmiana w „Na dobre i na złe”. Uwielbiana aktorka odchodzi z serialu?!

Jesienią fanów serialu „Na dobre i na złe” czeka wielka zmiana. Dla wielu będzie jednocześnie rozczarowaniem. Serial nadawany na antenie telewizyjnej „Dwójki” już wkrótce opuści postać wprost uwielbiana przez widzów.

„Na dobre i na złe” to jeden z najchętniej oglądanych seriali na antenie Telewizji Publicznej. Przygody lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze widzowie w naszym kraju śledzą od ponad dwóch dekad. Choć obsada zmieniała się od tego czasu wielokrotnie, to widownia wcale nie malała. Czy tak będzie jednak i tym razem.

Media obiegły bowiem plotki, że serial opuści Marta Żmuda-Trzebiatowska. Czy więc nie zobaczymy już więcej wzbudzającej sympatię doktor Sikorki? Tego dowiemy się z jesiennych odcinków „Na dobre i na złe”. Pierwszy po letniej przerwie odcinek serialu zobaczymy już na początku września w TVP2.

Marta Żmuda-Trzebiatowska tego lata rozpoczęła pracę na planie nowego serialu Telewizji Polsat. Stąd pojawiły się plotki o tym, że popularna doktor Sikorka może zniknąć z „Na dobre i na złe”. Teraz okazuje się jednak, że nie jest to prawda. Doktor Sikorka nie zniknie z Leśnej Góry.

Nie mamy wątpliwości, że fani „Na dobre i na złe” chcą poznać dalsze losy serialowych Hani i Michała (w tej roli Mateusz Janicki), którzy rozstali się przez zawirowania z Piotrem (Mikołaj Roznerski). Ostatecznie Piotr tragicznie zmarł w serialu, ale w nowym sezonie „Na dobre i na złe” powróci jego sobowtór – Miłosz (Mikołaj Roznerski). To ma być prawdziwy zwrot akcji w życiu Doktor Sikorki.

Z kolei w produkcji Polsatu „Nowi sąsiedzi” Marta Żmuda-Trzebiatowska zagra u boku takich aktorów i aktorek jak: Marianna Zydek, Michał Żurawski, Sebastian Fabijański, Jowita Budnik, Mirosław Baka.