GwiazdyWeronika Rosati wozi psa w wózku zakupowym

Weronika Rosati wozi psa w wózku zakupowym

Weronika Rosati pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych, kadrami z zakupów świątecznych. Można zauważyć, że aktorka wybrała nietypowe miejsce na przechowywanie swojego czworonoga w tym czasie. Umieściła go w wózku zakupowym!

Weronika Rosati, lata temu wyruszyła do USA by podbić Hollywood. Gwiazda chętnie relacjonuje swój „american dream” w mediach społecznościowych. Tym razem wybrała się na zakupy świąteczne ze swoją córką.

Kobieta oprócz zajmowania się aktorstwem, czynnie działa w social mediach. Na Instagramie obserwuje ją ponad 350 tysięcy internautów. Często możemy tam zobaczyć wspólne zdjęcia Weroniki Rosati z jej córką, Elizabeth.

Weronika Rosati wozi psa w wózku zakupowym. To niehigieniczne!

Aktorka podzieliła się z fanami, kadrami ze swoich świątecznych zakupów. W czasie jej tournée po sklepach, towarzyszyła jej córki i pies. Weronika Rosati wybrała nietypowe miejsce dla swojego czworonoga. W czasie zakupów, wozi psa w wózku zakupowym.

Temat przewożenia zwierząt w wózkach zakupowych, był niejednokrotnie poruszany. Większość zgadza się z tym, że to zdecydowanie nie jest odpowiednie miejsce dla czworonoga. Jest to niehigieniczne, przecież inni klienci sklepu przewożą tam swoje zakupy. Jak widać Weronika Rosati nie podziela tego zdania.

Weronika Rosati wozi psa w wózku zakupowym grudzień 2022

Weronika Rosati wozi psa w wózku zakupowym grudzień 2022