GwiazdyViki Gabor straciła dzieciństwo przez karierę?

Viki Gabor straciła dzieciństwo przez karierę?

Viki Gabor, a właściwie Wiktoria Gabor to 15-letnia polska piosenkarka. Szerszej publiczności jest znana od czasu swojego zwycięstwa w konkursie Eurowizji Junior w 2019 roku. Zwycięstwo zapewniła jej piosenka „Superhero”, a artystka w tym czasie miała dopiero 12 lat. 

Kariera młodej piosenkarki rozwija się w zawrotnym tempie, z roku na rok powstają jej nowe płyty, a ona zyskuje coraz więcej fanów. Ostatnio można ją było zobaczyć na Nowojorskim Time Square!

Viki Gabor Time Square Nowy Jork listopad 2022

Straciła przez to dzieciństwo? Viki Gabor wyznaje prawdę

Czy tak szybki rozwój kariery młodej gwiazdy, odebrał jej dzieciństwo? Artystka odpowiada.

Jak jest się młodym i jest się w tej branży muzycznej, oczywiście czasami jest tak, że nie ma się tego dzieciństwa, bo praktycznie cały czas się coś robi, ale z drugiej strony,  wybrałam sobie taką drogę i lubię to. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę robić to co kocham, że mogę się rozwijać w muzie. To jest niesamowite dla mnie, że jestem z takimi ludźmi – tłumaczy Viki Gabor.

Jak widać, młoda piosenkarka jest zadowolona z tego co robi i nie uważa, że straciła dzieciństwo z powodu szybkiego rozwoju kariery, bo robi to co kocha. Wielu ludzi zarzuca jej, że nie wygląda na swój wiek i przesadza z makijażem, ale jak widać nie jest to spowodowane tym, że musiała szybko dorosnąć.