GwiazdyUpocona Małgorzata Rozenek wygina się przed kamerą. Nawet nastolatki zazdroszczą jej takiego...

Upocona Małgorzata Rozenek wygina się przed kamerą. Nawet nastolatki zazdroszczą jej takiego ciała

Lada moment Małgorzata Rozenek skończy 44 lata, jednak mimo swojego dojrzałego wieku prezenterka nadal oszałamia młodzieńczym wyglądem. Niejedna kobieta chciałaby móc pochwalić się podobną sylwetką po kilku porodach. Małgosia jest naprawdę dumna ze swojego ciała i chętnie pokazuje to w mediach społecznościowych, dzieląc się każdego dnia nowymi zdjęciami.

Małgorzata Rozenek starsza o kolejny rok

Dla wielu kobiet w podobnym wieku urodziny nie są powodem do świętowania, a jedynie przypomnieniem o upływającym czasie. Jednak wydaje się, że dla prezenterki nie ma to większego znaczenia. Małgorzata Rozenek pracuje, podróżuje, spędza czas z rodziną, a obecnie do swojego rytmu dnia włączyła również codzienne ćwiczenia.

Na profilu Małgosi jeszcze do niedawna królowały głównie zdjęcia i nagrania związane z jej najbliższymi oraz pracą, jednak od jakiegoś czasu to się zmieniło. Obecnie większość kadrów, którymi dzieli się kobieta zostało wykonanych podczas jej treningów. Widać, że „Perfekcyjna Pani domu” naprawdę przyłożyła się do tego by zadbać o swoje ciało i poprawić sylwetkę, bowiem nawet przed ciążą nie wyglądała tak dobrze jak obecnie.

„To już kryzys wieku średniego”

Większość internautów podziwia gwiazdę za jej determinację i szybkie efekty, które osiągnęła dzięki ćwiczeniom, jednak znaleźli się również tacy, którzy nie przyjęli tej zmiany w jej życiu pozytywnie. Część osób doradza kobiecie by zwolniła nieco tempo, ponieważ niemal każdego dnia Małgorzata Rozenek umieszcza nagranie ze swojego treningu. Ich zdaniem, osoby w tym wieku powinny mierzyć siły na zamiary i nie przesadzać z ilością ćwiczeń. Niektórzy podkreślają, że profil gwiazdy zaczyna robić się nudny przez dużą ilość podobnych nagrań.

Wierni fani, którzy są nieco zaniepokojeni jej poczynaniami sugerują nawet, że celebrytka przechodzi swego rodzaju kryzys wieku średniego. Ich zdaniem Małgorzata Rozenek nie radzi sobie z upływającymi latami i próbuje zrobić wszystko by „zatrzymać upływający czas”.