Gwiazdy„Top Model” sezon 11 odcinek 13 – kogo zobaczymy w finale?

„Top Model” sezon 11 odcinek 13 – kogo zobaczymy w finale?

W tym odcinku „Top Model” dowiemy się kogo zobaczy w finale. Modele wezmą udział w South Africa Fashion Week. Odbędzie się też sesja decydująca o dalszych losach uczestników. Kogo zobaczymy w finale jedenastego sezony „Top Model”?

Nadszedł czas na South Africa Fashion Week, który umożliwi uczestnikom tego sezonu „Top Model” rozpoczęcie międzynarodowej kariery. Michalina szuka okazji w czasie trwania wydarzenia na możliwość wzięcia udziału w kolejnym pokazie. Atmosfera robi się nerwowa, pokazom towarzyszy nie małe zamieszanie. Jeden z projektantów zmienił zdanie, pozbywa się Klaudii ze swojego pokazu, ale w zamian angażuje Maćka. Pojawia się problem z prądem w miejscu pokazów. Modele stresują się coraz bardziej. Na szczęście problem zostaje zażegnany. Wszystko poszło zgodnie z planem, uczestnicy są z siebie dumni.

Czas na kolejną sesje zdjęciową, jest ona niesamowicie ważna dla uczestników „Top Model”. Od tego jak poradzą sobie modele zależy to, kto przejdzie do finału. Uczestnicy pozowali w ubraniach z motywem zwierzęcym w afrykańskiej scenerii.

Top Model sezon 11 odcinek 13 półfinał Adriana listopad 2022

Top Model sezon 11 odcinek 13 półfinał Natalia listopad 2022

Top Model sezon 11 odcinek 13 półfinał Borys listopad 2022

Top Model sezon 11 odcinek 13 półfinał Michalina listopad 2022

Top Model sezon 11 odcinek 13 półfinał Maciej listopad 2022

Top Model sezon 11 odcinek 13 półfinał Klaudia listopad 2022

Kto odpadł w tym odcinku „Top Model”

Decyzja jurorów nie jest łatwa. Wszyscy modele z czasem zyskali niesamowite umiejętności potrzebne w tej branży. Niestety w finale są tylko trzy miejsca. Do finału przechodzą Natalia, Michalina i Klaudia. Niestety Borys, Adriana i Maciej muszą pożegnać się z programem.