Gwiazdy„Top Model” sezon 11 odcinek 12 – kto odpadł?

„Top Model” sezon 11 odcinek 12 – kto odpadł?

Uczestnicy „Top Model” w 12 odcinku 11 sezonu, udali się do RPA. Oprócz castingów u znanych projektantów, modele w tym odcinku wzięli udział w dwóch sesjach zdjęciowych. Kto poradził sobie najlepiej, a kto był najgorszy i opuścił program tym razem?

W pierwszej części programu, modele uczestniczyli w sesji zdjęciowej pod obiektywem Marcina Tyszki. Uczestnicy mieli pozować w ruchu, skacząc z trampoliny do basenu. To zadanie wygrał Maciek wraz z Michaliną.

Maciej Skiba Top Model listopad 2022

Top Model Michalina Wojciechowska listopad 2022

Następnie modele udali się na castingi do znanych projektantów z RPA. Zwycięzcy będą mieli przyjemność wystąpienia na South Africa Fashion Week. W dalszej części odcinka uczestnicy wzięli udział w sesji zdjęciowej pod obiektywem znanego fotografa Svena Kristiana. Na tej sesji ubrani byli w ubrania od Kat van Duinen. Wszyscy poradzili sobie dobrze z tym zadaniem, obeszło się bez dramatów.

Top Model Borys Barchan listopad 2022

Top Model Natalia Woś listopad 2022

Klaudia Nieścior Top Model listopad 2022

Maciej Skiba Top Model listopad 2022

Michalina Wojciechowska Top Model listopad 2022

Adriana Hyzopska To Model listopad 2022

„Top Model” – kto opuścił program?

Pod koniec dnia jurorzy zdradzili modelom decyzje projektantów. Natalia, Klaudia i Ada wezmą udział w czterech pokazach. Borys i Maciek w trzech. Michalina została wybrana tylko przez jednego projektanta.

W ostatniej części programu, jurorzy ocenili zdjęcia i zdradzili kto poradził sobie najgorzej w tym odcinku. Najlepsze zdjęcie należało do Natalii. Drugie miejsce otrzymał Borys. Później jurorzy wymienili kolejno Klaudię, Maćka, Adę i Michalinę. Michalina była ostatnia i to ona miała wrócić do domu. Niespodziewanie Joanna Krupa, po raz pierwszy w historii programu, uratowała uczestniczkę. Michalina zostaje w programie.