GwiazdyTo ostatni sezon Klaudii El Dursi w Hotelu Paradise? Gwiazda TVN zabrała...

To ostatni sezon Klaudii El Dursi w Hotelu Paradise? Gwiazda TVN zabrała głos

Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się szósta edycja programu Hotel Paradise. Hitową pozycję w ramówce stacji TVN7 od samego początku prowadzi Klaudia El Dursi. Czy to w przyszłości może się zmienić?

Hotel Paradise wraca na antenę TVN7. To jest już pewne. Co więcej, wszystkie odcinki będzie można także zobaczyć w serwisie streamingowym player.pl. Emisja kolejnego sezonu show telewizyjnej Siódemki rusza jeszcze w tym miesiącu.

Zdjęcia do szóstej edycji programu, tak jak do piątej, nagrywane były w Panamie. Dodajmy, iż 2 pierwsze sezony rozgrywały się na indonezyjskiej wyspie Bali, a kolejne na Zanzibarze. Program, tak jak w poprzednich sezonach, poprowadzi olśniewająca Klaudia El Dursi. Czy tak będzie również w kolejnych sezonach?

Program od początku prowadzi Klaudia El Dursi, która powróci na ekrany wraz z nowymi epizodami. Zmieni się jednak motyw przewodni show. Tym razem widzowie usłyszą utwór zatytułowany „Rajska miłość” autorstwa Natalii „Nany Majos”, która sama brała udział w 4. sezonie programu.

To mogły być niejedyne zmiany. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Klaudia El Dursi może być zastąpiona przez inną gwiazdę stacji TVN. Faworytką ponoć miała być Dorota Gardias. Pogodynka od wielu lat związana jest ze stacją TVN. Nie miała ona jednak zamiaru wygryzać koleżanki.

Podczas jednak z Q&A Gardias otrzymała bowiem takie pytanie. – Gdybym otrzymała propozycję zastąpienia Klaudii, to nie zgodziłabym się – odpowiedziała błyskawicznie Gardias.

Nowe odcinki „Hotelu Paradise” będzie można oglądać od 29 sierpnia. Show oglądać będzie można również w serwisie streamingowym Player.pl.