GwiazdyTo dlatego Rozenek-Majdan dostała pracę w TVN. Są pikantne szczegóły

To dlatego Rozenek-Majdan dostała pracę w TVN. Są pikantne szczegóły

Małgorzata Rozenek-Majdan od dekady obecna jest mediach. Jej popularność wybuchła z pełną siłą dokładnie w 2012 roku, gdy zaczęła prowadzić program „Perfekcyjna Pani Domu”. Dziś opowiedziała o tym, jak dostała ten program.

Program „Perfekcyjna Pani Domu” był komercyjnym sukcesem. Oglądało go stale od kilkuset tysięcy do nawet kilku milionów widzów. Nawet dzisiaj, już dekadę po premierze pierwszego odcinka, wciąż można natknąć się na powtórki, a całe sezony znaleźć można również na platformie streamingowej „Player”.

Jak to się w ogóle stało, że to właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadziła program i została tytułową „Perfekcyjną Panią Domu”? Celebrytka przyznała, że było to spore wyzwanie.

– Nie miałam żadnego doświadczenia w telewizji, nie wiedziałam, czego się spodziewać, więc postanowiłam przygotować cały odcinek. Pomyślałam sobie, że jak nie wiem, co przygotować, to przygotuję wszystko.

To jednak nie wszystko. Rozenek-Majdan była tak zdeterminowana, by dostać ten program, że w nocy piekła ciasteczka dla szefa TVN-u. – O 2 w nocy specjalnie upiekłam ciasteczka z czekoladą dla dyrektora Miszczaka. Cieszę się, że tak poważnie mnie potraktowano – powiedziała Rozenek-Majdan.

Ostatecznie się udało i program stał się sporym hitem. Nowe odcinki emitowane były do 2014 roku. Małgorzata Rozenek-Majdan wypadła tak dobrze, że w kolejnych latach prowadziła jeszcze inne programy.