GwiazdyTeraz wiemy już na pewno. FAME MMA nie zorganizuje walki Marcina Najmana

Teraz wiemy już na pewno. FAME MMA nie zorganizuje walki Marcina Najmana

Marcin Najman przygotowuje się do walki z Jackiem „starym” Murańskim. To już pewne. „El Testosteron” potwierdził, że do takiego pojedynku dojdzie i to najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Wciąż tajemnicą pozostaje za to, która organizacja będzie organizatorem tego starcia wagi ciężkiej.

Marcin postanowił wrócić do świata freak fightów. Jego pożegnalną walką miała być ta z Szymonem Wrześniem, bardziej znanym pod pseudonimem „Taki Złotówa”. Najman ją przegrał i ostatecznie ogłosił, że kończy karierę. Tak się jednak nie stało, bo już kilka miesięcy później wyszedł do walki wieczoru podczas gali MMA VIP 3. Walczył również na początku tego roku, podczas gali MMA VIP 4.

Na wiosnę ogłosił jednak, że odchodzi z federacji MMA VIP i chce skupić się na swoich innych aktywnościach. Podkreślał, że już od dwóch lat nie może skończyć swojej autobiograficznej książki.

Tymczasem mija ledwie trochę czasu, a Marcin Najman ogłasza, że jeszcze w tym roku powinien stoczyć walkę z Jackiem Murańskim. Jedynym pytaniem pozostaje, w jakiej federacji odbędzie się ten pojedynek.

Dziś wiemy na pewno, że nie będzie to Fame MMA. Marcin Najman potwierdził to wpisem na swoim profilu na Twitterze. – To będzie organizacja, w której jeszcze nie walczyłem – podkreślił „El Testosteron”.

Będzie czekać na taką walkę? Z tym pytaniem was pozostawiamy.