GwiazdySylwia Bomba znów singielką. Celebrytka potwierdza doniesienia

Sylwia Bomba znów singielką. Celebrytka potwierdza doniesienia

Jakiś czas temu, media obiegła informacja, że Sylwia Bomba jest znów singielką. Jeden z tabloidów powoływał się na osobę z bliskiego otoczenia celebrytki. Tym razem, sama Sylwia Bomba postanowiła wypowiedzieć się na ten temat.

Sylwia Bomba jest znana z programu telewizyjnego stacji TTV, „Gogglebox. Przed telewizorem”. Miała też okazje wystąpić w tańcu z gwiazdami. Kobieta jest aktywną influncerką. Na samym Instagramie zebrała ponad 800 tysięcy obserwujących.

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem. „Aktualnie jestem singielką”

W lipcu tego roku, media obiegła informacja o śmierci byłego partnera Sylwii Bomby. Jacek Ochman był ojcem córki celebrytki, Antosi. Gwiazda już od jakiegoś czasu nie była związana z mężczyzną, jednak ze względu na córkę, nadal utrzymywali kontakt.

W mediach społecznościowych Sylwii Bomby w krótkim czasie po tych wydarzeniach, mogliśmy zobaczyć tajemniczego adoratora. Celebrytka postanowiła nie zdradzać tożsamości mężczyzny. Pojawiał się on często na zdjęciach gwiazdy.

Jakiś czas temu „Fakt” zdradził, że osoba z bliskiego otoczenia kobiety, poinformowała ich, że nowy związek jest już przeszłością. Sylwia Bomba w końcu potwierdziła te informacje. W tej chwili celebrytka jest w Hiszpani wraz z córką. Przy okazji tego wydarzenia, jeden z fanów zapytał gwiazdę „Gogglebox. Przed telewizorem”, czy jej partner pojechał razem z nimi na wakacje.

– Moja najlepsza partnerka do wszystkiego (pisze o córce celebrytka). Aktualnie jestem singielką. Dokładnie: stara panna z dzieckiem – odpowiada Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba znów singielką. Celebrytka potwierdza doniesienia o rozstaniu grudzień 2022