GwiazdySonia Bohosiewicz rozwiodła się z mężem?

Sonia Bohosiewicz rozwiodła się z mężem?

Od pewnego czasu, krążyły plotki o kryzysie małżeńskim Soni Bohosiewicz i Pawła Majewskiego. Plotki nabierają na sile, zwłaszcza, że jeden z katolickich tygodników informuje, że doszło już do rozwodu pary.

Wydawać się mogło, że Sonia Bohosiewicz i Paweł Majewski, tworzą szczęśliwe i udane małżeństwo. Ślub pary odbył się w 2008 roku, przez czternaście lat żyli ze sobą, unikając blasku fleshy.  W tym czasie dorobili się dwójki dzieci, Leonarda i Teodora. Od pewnego czasu krążyły plotki o pogorszeniu się relacji zakochanych. Choć małżeństwo nie afiszowało się zbytnio ze swoim uczuciem, fanów zaniepokoił brak partnera Soni Bohosiewicz w jej mediach społecznościowych. Przykładowo na zdjęciach z wakacji aktorki, nie uświadczymy jej męża. Kobieta wybrała się na wczasy jedynie z siostrą, Mają Bohosiewicz.

Pracownik Sądu wyjawił tajemnicę

Okazuje się, że kryzysu w małżeństwie pary, jednak nie udało się zażegnać, a ich związek jest już przeszłością. Katolicki tygodnik „Dobry Tydzień” donosi, że Sonia Bohosiewicz i Paweł Majewski rozwiedli się w czerwcu tego roku. Tę informację miał wyjawić pracownik Sądu Okręgowego w Warszawie. Aktorka do tej pory nie skomentowała swojego rzekomego rozwodu.