GwiazdySerialowa Hania w "Na dobre i na złe" przeżyje szok. "On przecież...

Serialowa Hania w „Na dobre i na złe” przeżyje szok. „On przecież nie żyje!”

Serial „Na dobre i na złe” powraca po letniej przerwie. W nowym sezonie czeka nas wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Marta Żmuda Trzebiatowska (serialowa Hania) przeżyje prawdziwy szok. 

To już kultowy serial w ramówce TVP. „Na dobre i na złe” nadawane jest w telewizji publicznej nieprzerwanie od 1999 roku. Choć przez te wszystkie lata obsada aktorska mocno ewoluowała, to widzowie kochają przygody lekarzy z Leśnej Góry niemniejszą miłością. Nowi aktorzy bowiem wnoszą do serialu nowe wątki.

W najnowszym sezonie serialu dojdzie do wielu niespodziewanych zwrotów akcji. Nie mamy wątpliwości, że fani „Na dobre i na złe” chcą poznać dalsze losy serialowych Hani i Michała (w tej roli Mateusz Janicki), którzy rozstali się przez zawirowania z Piotrem (Mikołaj Roznerski).

Ostatecznie Piotr tragicznie zmarł w serialu, ale w nowym sezonie „Na dobre i na złe” powróci jego sobowtór – Miłosz (Mikołaj Roznerski). To ma być prawdziwy zwrot akcji w życiu Doktor Sikorki. Bowiem Hania zakochała się w Piotrze.

„Na dobre i na złe” odcinek 852. w środę 14.09.2022 o godzinie 20:50 w TVP2!

Hania po rozmowie z Ritą uświadamia sobie, jak bardzo raniła Michała i jak trudne może być odbudowanie ich związku. Tymczasem Wilczewski zaprzyjaźnia się z Oleną Kosenko młodą lekarką z Ukrainy, która przywozi do Leśnej Góry dwoje poważnie chorych dzieci.

Gloria wyznaje Blance, że wcale nie zamierza zgłosić na policji tego, co spotkało ją w barze: odurzenia i próby porwania. Do szpitala trafia nagle Mario Milewski, którego obie lekarki poznały feralnego wieczoru i który teraz został ciężko pobity.