Damsko-Męskie„Rolnik szuka żony” – nie cztery, a pięć par!

„Rolnik szuka żony” – nie cztery, a pięć par!

Finałowy odcinek „Rolnik szuka żony” już za nami. Ta edycja była wyjątkowa, aż czterech uczestników ogłosiło swoje nowe związki. Taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz na świecie w historii tego programu. To nie koniec niespodzianek, program połączył nie cztery, a pięć par!

Ostatnia edycja „Rolnik szuka żony” nie miała sobie równych. Szczęście w programie znalazły, aż cztery pary. Taka sytuacja zdarza się pierwszy raz w historii. Finał zapewnił wiele emocji, zarówno uczestnikom, jak i widzom. Nie obeszło się bez łez i wyznań miłości. Jedna z par, Adrianna i Michał zaręczyli się!

Kandydat Klaudii z kandydatką Mateusza!

To nie koniec rewelacji. Okazuje się, że program połączył aż pięć par. Jest to niespodziewana informacja, z finałowego odcinka mogliśmy się dowiedzieć tylko o czterech. Niespodziewanie w mediach społecznościowych Konrada, pojawiło się zdjęcie zdradzające, że związał się on z kandydatką Mateusza! Mężczyzna spotyka się z Zuzą! Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z podpisem „Halo, halo, jeszcze my. Pięć par, a nie cztery w tej edycji”.

Rolnik szuka żony Zuzanna Skrobot Konrad Krzywicki finał listopad 2022

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Konrad w czasie finałowego odcinka zdradził, że aktualnie nie spotyka się z nikim. Dodał jednak, że interesuje się nim spore grono kobiet. Ta edycja była owocna jak nigdy, połączyła aż pięć par!