Damsko-Męskie„Rolnik szuka żony” Michał i Adrianna zaręczyli się?

„Rolnik szuka żony” Michał i Adrianna zaręczyli się?

Finał „Rolnik szuka żony” już za nami. Ten odcinek był wyjątkowy, pierwszy raz w historii programu, aż czterech uczestników znalazło miłość. Michał i Adrianna opowiedzieli o swoich uczuciach i zdradzili w studiu, jak potoczyło się ich dalsze życie po programie.

Finałowy odcinek „Rolnik szuka żony”, jak zawsze był pełny emocji. Pojawiły się łzy i wyznania miłości. Uczestnicy wcześniej milczeli odnośnie swoich nowych związków. W ostatnim odcinku show, mogli zdradzić widzom więcej.

Rolnik szuka żony Adrianna i Michał zaręczyny finał listopad 2022

Michał jest młodym rolnikiem, ma 23 lata i mieszka na Podlasiu. O jego względy w sezonie 9 walczyły trzy kobiety – Adrianna, Marta i Sylwia. Po paru randkach, mężczyzna już wiedział, że to Ada jest tą jedyną. Para zdradza, że zamieszkali już razem. Adrianna wspomina, że akceptuje swojego ukochanego, takiego jakim jest. Nie obeszło się bez łez i wzruszeń. Uczestnicy programu, uważają, że są swoimi bratnimi duszami. W finałowym odcinku „Rolnik szuka żony” Michał i Adrianna, ogłosili, że są zaręczeni! Mężczyzna zdradza, że to szczęśliwe dla nich zdarzenie, miało miejsce w przed dzień nagrywania finałowego odcinka.