Damsko-Męskie„Rolnik szuka żony” finał 9 sezonu. Taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz...

„Rolnik szuka żony” finał 9 sezonu. Taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz w historii programu!

Finałowy odcinek programu „Rolnik szuka żony” został wyemitowany w niedzielę o godzinie 22.00. Uczestnicy tradycyjnie spotkali się w studiu. Od kilku dni w sieci, aż huczało od domysłów i spekulacji, odnośnie tego jak będzie wyglądał finał programu. Co wydarzyło się w finale?

W sezonie 9 „Rolnik szuka żony” poznaliśmy pięciu bohaterów poszukujących miłości w programie. Kto dotrwał do finału i odnalazł upragnioną drugą połówkę? Pierwszy raz na świecie w historii tego programu, uczestnicy stworzyli aż cztery związki. Na początku odcinka finałowego, bohaterowie wspominają o wielu negatywnych komentarzy na ich temat w sieci. Mimo tego ich zdaniem udział w programie był pozytywnym doświadczeniem.

Czym zaskoczyli nas uczestnicy?

Tomaszowi K. nie udało się z Zuzanną. Mężczyzna tłumaczy, że była ona inną osobą w rzeczywistości niż w programie. Zuzanna żałuje, że nie pokazywała swoich prawdziwych uczuć. Tomek jednak nie został sam. Drugą szansę dostała Kasia! Tworzą teraz szczęśliwy związek.

Pojawiły się Łzy i mocne emocje. Tomek R. związał się z Kasią, planują wspólne święta. Mężczyzna zdradził, że planuje oświadczyć się w tym czasie.

W przypadku Klaudii, Valentyn od początku był faworytem, zdaniem reszty uczestników. Kobieta podziękowała Konradowi, gdyż pojawiły się obawy związane z tym, że mężczyzna jest młodszy od niej. Klaudia i Valentyn tworzą szczęśliwą parę. Jedynym problemem jest duża odległość między partnerami. W finałowym odcinku mogliśmy usłyszeć wyznania miłości między zakochanymi. Dodatkowo para zdradziła, że Valentyn planuje się przeprowadzić do Klaudii.

Mateusz zarzucał dziewczynom obgadywanie go. Uznał, że wiadomości które wymieniały między sobą były nie na miejscu. Mężczyzna nie związał się z żadną z kobiet.

Michał wciąż jest z Adrianną. Padły wielkie słowa i deklaracje miłości. Nie obyło się też bez wzruszeń i silnych emocji. Para jest zdania, że są swoimi bratnimi duszami. Ada zamieszkała z mężczyzną. Michał zdradził, że oświadczył się kobiecie, dzień przed finałowym odcinkiem programu!

Uczestnikom udało się stworzyć, aż cztery szczęśliwe pary. To koniec sezonu 9 „Rolnik szuka żony”. Wszystkim bohaterom programu życzymy szczęścia!