GwiazdyRoksana Węgiel zawalczy na Fame MMA?!

Roksana Węgiel zawalczy na Fame MMA?!

Roksana Węgiel podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami z treningu. Internauci dopytują czy młoda piosenkarka przygotowuje się do udziału w Fame MMA. Gwiazda odpowiedziała w sposób dający do myślenia.

Mało kto wie, że Roksana Węgiel w przeszłości była związana ze światem sportu. Zanim wkroczyła w świat show biznesu trenowała judo. W czasie jednego z obozów odkryła swój talent wokalny. Rok 2023 właśnie się rozpoczął, większość celebrytów ruszyło na siłownię. Tak samo było w przypadku Roksany Węgiel.

Czy zobaczymy Roksanę Węgiel na ringu Fame MMA?

Roxie od zawszę starała się utrzymywać formę. Niejednokrotnie mogliśmy oglądać w jej mediach społecznościowych kadry z siłowni lub lekcji tańca. Tym razem młoda gwiazda jednak wybrała inną aktywność. Na fotografii widzimy Roksanę Węgiel, a tuż obok niej rękawice bokserskie.

Jeden z internautów zapytał, czy jej trening jest związany z Fame MMA. Roksana Węgiel odpowiedziała. Przypomnijmy, że jakiś czas temu padło podobne pytanie w stronę młodej piosenkarki. Roxie stwierdziła, że istnieje taka możliwość. Nie dziwne więc, że zdjęcie wokalistki sprowokowało fanów do tego typu pytań. Zwłaszcza, że wiadomo o przeszłości Roksany związanej ze światem sportu.

Teraz odpowiedziała dwoma emotikonami. Można się spodziewać, że jest to żart ze strony Roksany, ale dzisiejsze czasy niejednokrotnie potrafiły nas zaskoczyć. Czy Roksana Węgiel zawalczy w Fame MMA?

Roksana Węgiel na Fame MMA styczeń 2023