GwiazdyRobert Lewandowski wraca do Bayernu. "Polak wylądował już w Monachium"

Robert Lewandowski wraca do Bayernu. „Polak wylądował już w Monachium”

Robert Lewandowski wraca do Bayernu Monachium. To już oficjalne. Według informacji przekazanych przez dobrze poinformowanych, niemieckich dziennikarzy, reprezentant Polski wylądował już w Monachium.

Blisko 34-letni reprezentant Polski przeżył w Bayernie wspaniały czas. Z Bawarczykami zdobył osiem mistrzostw Niemiec oraz przede wszystkim wygrał Ligę Mistrzów. Dołożył do tego chociażby Superpuchar Europy. Do jego kolekcji osiągnięć należy dodać pobicie rekordu Gerda Muellera w liczbie bramek zdobytych w jednym sezonie (41).

– Robert Lewandowski jest w Monachium na pożegnalnej trasie: dzisiaj napastnik odwiedził Allianz Arenę i pozował z trofeami, które zdobył z Bayernem. Jutro pożegna się ze swoimi byłymi kolegami z drużyny i pracownikami Bayernu na Saebener Strasse – napisał na Twitterze niemiecki dziennikarz Manuel Bonke.

Jak informuje niemiecki reporter Manuel Bonke, w poniedziałek „Lewy” miał okazję wrócić myślami do wszystkich pięknych chwil przeżytych za naszą zachodnią granicą. Polak zjawił się bowiem na stadionie Bayernu Monachium, by wykonać pamiątkową fotografię z wszystkimi zdobytymi przez siebie trofeami.

Tę informację potwierdził Roman Kołtoń w programie na youtubowym kanale „Meczyki”. – Robert Lewandowski wyląduje w Monachium, by pożegnać się ze wszystkimi w Bayernie – powiedział dziennikarz.

Nowy sezon La Ligi rusza w piątek 12 sierpnia. Dzień później Barcelona podejmie Rayo Vallecano. Będzie to oficjalny debiut „Lewego” w barwach wicemistrza Hiszpanii. Robert Lewandowski powinien w tym spotkaniu wyjść w pierwszym składzie.