GwiazdyRobert chciał to ukryć, Anna Lewandowska wszystko zdradziła! Wystarczył ten jeden wpis

Robert chciał to ukryć, Anna Lewandowska wszystko zdradziła! Wystarczył ten jeden wpis

To miała być największa tajemnica. Robert Lewandowski chciał utrzymać wszystko w sekrecie, tymczasem jego żona – Anna Lewandowska – zamieściła jeden, wymowny wpis. Internauci od razu domyślili się, o co chodzi.

Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie dodała dość enigmatyczny wpis. Żona Roberta Lewandowskiego napisała, że zaczyna uczyć się języka hiszpańskiego. Zapytała również swoich obserwujących, czy mają w tej kwestii dla niej jakieś rady. Zobaczcie sami na zdjęciu poniżej.

Czy taki wpis miał na celu podsycenie plotek transferowych? Przypomnijmy bowiem, że Robert Lewandowski od kilku tygodni łączony jest z przenosinami do FC Barcelony. Niemieckie media nie mają wątpliwości, od rana rozpisują się o żonie „Lewego” i o jej nauce języka hiszpańskiego.

„Anna Lewandowska napędza spekulacje. Przyszłość Roberta Lewandowskiego pozostaje niejasna. Teraz post jego żony na Instagramie wywołuje spekulacje. Czy zdradza tutaj przyszłe miejsce zamieszkania pary? — czytamy w sport1.de.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tak wygląda najpiękniejsza kobieta w Polsce. Laureatka Miss Polonia 2022 zachwyca urodą

W podobnym tonie artykuł zamieścił zwykle świetnie poinformowany „Bild”. „Przyszłość Roberta Lewandowskiego to wielki temat w Bayernie. Teraz żona piłkarza opublikowała w mediach społecznościowych informację, że zamierza uczyć się hiszpańskiego. Czy to świadoma gra przeciwko Bayernowi? Lewandowscy wielokrotnie podsycali plotki o zmianach w przyszłości”.

Kontrakt Roberta Lewandowskiego z Bayernem Monachium wygasa w czerwcu 2023 roku. Jeśli nie zostanie przedłużony, to Bayern będzie musiał sprzedać go już tego lata. Chyba, że nie będzie chciał na nim zarobić ani jednego centa, bowiem w przyszłym roku będzie mógł odejść za darmo.

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski od kilku tygodni łączony jest z przenosinami do FC Barcelony, a tymczasem jego żona oznajmiła w mediach społecznościowych, że zaczyna naukę hiszpańskiego.