GwiazdyRalph Kamiński pokazał swojego brata. Podobni?

Ralph Kamiński pokazał swojego brata. Podobni?

Ralph Kamiński w związku z urodzinami swojego młodszego brata, postanowił złożyć mu życzenia. Gwiazdor w swoich mediach społecznościowych udostępnił zdjęcie Wiktora Kamińskiego. Podobni?

Ralph Kamiński pierwszy raz dał o sobie znać przy okazji udziału w „Szansie na sukces” w 2009 roku. Szersza publiczność miała okazję go bliżej poznać w 2012 roku, gdzie obok Dawida Podsiadło wystąpił w programie „X Factor”. Wokalista odpadł jednak z show już na etapie bootcampu. Ralph mimo swojej porażki nie poddał się i kontynuował karierę wokalną w zespole „My Best Band in The World”.

W 2016 roku piosenkarz wydał album „Morze”, co wiązało się ze znaczącym wzrostem popularności gwiazdora. Ralph Kamiński w 2020 roku otrzymał dwie nominacje do Fryderyków 2020 za sprawą albumu „Młodość”, który był 17 na liście najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

Czy Ralph Kamiński jest podobny do swojego brata?

Ralph Kamiński raczej rzadko dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Dziś jednak postanowił zrobić wyjątek. Jego młodszy brat, Wiktor Kamiński świętuje dziś swoje 25 urodziny.

– Mój cudowny brat kończy dzisiaj 25 lat – napisał piosenkarza w swoich mediach społecznościowych.

Wiadomo, że braci łączą naprawdę dobre relację. Do niedawna nawet pracowali razem. Wiktor Kamiński zapewnia występom techniczne zaplecze. Piosenkarz mówi, że on i jego brat są z całkiem różnych światów, ale mimo tego, że dzieli ich wiele łączą ich naprawdę dobre stosunki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wiktor Kaminski/King Kong (@wikus998)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wiktor Kaminski/King Kong (@wikus998)