GwiazdyRadosław Majdan wspiera Małgorzatę Rozenek na pierwszych urodzinach jej butiku. Ceny zwalają...

Radosław Majdan wspiera Małgorzatę Rozenek na pierwszych urodzinach jej butiku. Ceny zwalają z nóg

Biznes Małgorzaty Rozenek właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny. Kobieta świętuje to wydarzenie w garniturze z własnej kolekcji, za taki zestaw trzeba zapłacić w butiku 1700 złotych. Oczywiście nie zabrakło tam męża celebrytki.

Małgorzata Rozenek nie jest pierwszą gwiazdą, która postanowiła spróbować swoich sił w świecie mody. Butik gwiazdy nosi nazwę Mrs. Drama i obchodzi właśnie swoje pierwsze urodziny. W butiku można kupić głównie ubrania, od niedawna asortyment został poszerzony o dział „home”. „Perfekcyjna pani domu” sprzedaje tam na przykład  dyfuzory zapachowe za blisko 200 złotych i świeczki w tej samej cenie. Ubrania w sklepie Małgorzaty Rozenek też do tanich nie należą. Za zestaw w którym wystąpiła na pierwszych urodzinach swojego butiku trzeba zapłacić 1700 złotych.

Urodziny swojego biznesu gwiazda świętowała hucznie. Zaprosiła na tą okazje media i fotografów. Na Instagramie Małgorzaty Rozenek, możemy zobaczyć co kobieta przygotowała na tą ważną dla niej okazję. W butiku czuć atmosferę świąt, widzimy tam pełno dekoracji świątecznych. Celebrytka przygotowała też poczęstunek dla gości, też oczywiście w świątecznym klimacie.

pierwsze urodziny butiku Małgorzaty Rozenek, Mrs. Drama grudzień 2022

Radosław Majdan gratuluje Małgorzacie Rozenek

Na imprezie nie zabrakło oczywiście męża pani Rozenek, Radosława Majdana. Umieścił on zdjęcie w swoich mediach społecznościowych na którym możemy zobaczyć parę, a pod nim gratulację mężczyzny.

– Gratuluję kochanie modowego sukcesu. Szkoda, że nie macie męskiej kolekcji, byłbym stałym klientem – pisze Radosław Majdan.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Jak widać, Małgorzata Rozenek wystąpiła w dwóch różnych outfitach na urodzinach Mrs. Drama.