GwiazdyPowrót Marka Mostowiaka do „M jak miłość”!

Powrót Marka Mostowiaka do „M jak miłość”!

Kacper Kuszewski grający rolę Marka Mostowiaka w serialu „M jak miłość”, rozstał się z produkcją w 2018 roku. Po 18 latach w atmosferze skandalu zrezygnował z roli, powodem miało być łamanie praw pracowniczych przez producentów. Kacper Kuszewski pojawił się ponownie na planie serialu. Czy to powrót Marka Mostowiaka?

Po 4 latach, aktor pojawił się na planie „M jak miłość”, grana przez niego postać wyjechała do Australii ze swoją drugą żoną. Czy Marek Mostowiak postanowił odwiedzić swoje rodzinne strony? Aktorzy tej produkcji już od pewnego czasu wspominali o odcinku specjalnym, który zaskoczy widzów. Czy Marek zostanie na stałe w Grabinie?

Wydawać się mogło, że Kacper Kuszewski rozstał się z popularnym serialem, paląc za sobą wszystkie mosty. Jego powrót spowodował wielkie zaskoczenie w środowisku fanów produkcji.

Na oficjalnym profilu „M jak miłość” w serwisie Facebook, twórcy zamieścili wpis.

Za oknem deszczowa jesień, a u nas w Grabinie… Wigilia! Kręcimy dla Was specjalny odcinek świąteczny, w którym nie zabraknie niespodzianek (jedna z nich widoczna na zdjęciu) Już nie możemy się doczekać, aż pokażemy Wam końcowy efekt. – piszą twórcy.

Czy Marek Mostowiak zostanie w Grabinie na dłużej? Serialowi aktorzy zdradzają, że to nie jedyny powrót w produkcji.