CiekawostkiPiS odda władzę? Krzysztof Jackowski: czułem to już 3 lata temu

PiS odda władzę? Krzysztof Jackowski: czułem to już 3 lata temu

Nie milkną spekulacje na temat ewentualnych wcześniejszych wyborów parlamentarnych. Zamiast w przyszłym roku, miałoby dość do nich już w najbliższych tygodniach. W rozmowie z portalem Gwiazdy24.pl jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że przeczuwał taki scenariusz już po poprzednich wyborach. 

Nikt nie wie, czy obecna władza faktycznie jest w stanie rozpisać wcześniejsze wybory jeszcze w tym roku. Nie mamy nawet pewności co do tego czy wie to sam Jarosław Kaczyński – główny „pociągający za sznurki” w naszym kraju. Być może jeszcze się zastanawia.

Krzysztof Jackowski, najbardziej znany polski jasnowidz twierdzi jednak, że kolejne roszady wokół konstytucyjnego terminarza wyborczego przewidywał już w 2019 r., gdy PiS sięgało po 2. kadencję z rzędu. Nasze pytanie było proste: – Czy Pana zdaniem faktycznie może dojść w najbliższym czasie do wcześniejszych wyborów w Polsce?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: TVP 4 czerwca wyemitowało „Nocną zmianę”. Donald Tusk wypowiedział tam historyczne słowa

Jasnowidz Jackowski dla Gwiazdy24.pl: wcześniejsze wybory? Przewidziałem to

– Oczywiście, wszystko jest możliwe. Natomiast z mojej perspektywy wygląda to tak: jeżeli PiS już po jednej kadencji rządzenia dostał drugą, z minimalną większością… Ja miałem takie wrażenie, że PiS w pewnym momencie „zrzuci władzę” – powiedział Krzysztof Jackowski. Taka wizja miała go najść tuż po telefonie, jaki otrzymał od dziennikarza „Faktu”. Ten zapytał Jackowskiego, jak zapatruje się na najbliższą polityczną przyszłość Polski. Przekazał mu także informacje o tym, że PiS najprawdopodobniej wygrało „ale jeszcze nie do końca wiadomo”.

– Stanąłem samochodem gdzieś przy jakimś lesie, potrzebowałem 5 minut na zastanowienie. I wtedy naszła mnie taka właśnie wizja. Że PiS z minimalną większością znów będzie rządził, ale w pewnym momencie tę władzę odda – mówi nam Jackowski.

Czy jego wizja znów się urzeczywistni? Na pytanie o możliwość rozpisania wcześniejszych wyborów nie są dziś w stanie odpowiedzieć nawet prominentni posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Wczoraj spekulował na ten temat Onet w publikacji pt. „Kaczyński odpali bombę?”. Jednakże nawet dziennikarze czołowego portalu w kraju nie byli w stanie potwierdzić lub obalić spekulacji. Są one jednak głośne i prowadzone od co najmniej kilku miesięcy. Czyżby prezes PiS ciągle rozważał wszelkie „za” i „przeciw”?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mundial. Polacy skazani na pożarcie przez Argentynę? Lato dla Gwiazdy24.pl: niekoniecznie