AferyPaulina Smaszcz uczy innych jak radzić sobie z problemami psychicznymi

Paulina Smaszcz uczy innych jak radzić sobie z problemami psychicznymi

O Paulinie Smaszcz nie przestaje być głośno. Nowy związek jej byłego męża, Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek, wywołał w jego eksżonie burze emocji. Kobieta co raz komentuje nowy związek prezentera i dzieli się informacjami o ich życiu z mediami. Na Instagramie Pauliny Smaszcz możemy zobaczyć nowy film. Mówi w nim o zdrowiu psychicznym.

Ostatnim gorącym tematem była sprawa nieoczekiwanych wizyt eksżony Kurzajewskiego  w domu jego matki w związku z czym złożył zawiadomienie na policję. Konflikt byłej pary kwitnie. Na nowym filmie Pauliny Smaszcz, mówi ona o zdrowiu psychicznym i zaprasza na LIVE, który ma się odbyć w sobotę.

Paulina Smaszcz o zdrowiu psychicznym

– Jak pomóc partnerce, partnerowi, dzieciom, jak zauważyć, że dzieje się coś niedobrego, żeby nie przeoczyć tej chwili, tego momentu kiedy możemy im pomóc. Pamiętajcie, że proszenie o pomoc to nie jest wstyd, jak nas uczono, to jest odwaga – mówi Paulina Smaszcz w swoim filmie.

Internauci aktywnie komentują nagranie, zarzucając kobiecie, że nie jest wiarygodna w sprawach radzenia sobie z problemami psychicznymi i emocjonalnymi.

– Proszę się udać do specjalisty bo to Pani ma problem. Najgorsze są takie zdesperowane byłe, które nie umieją pogodzić się z faktem, że facet jej już nie chce. Tymi awanturami w sieci, ośmiesza się Pani i robi ogromną krzywdę swoim dzieciom. Jaka matka tak się zachowuje? Wstyd – pisze internautka.

– Dobry psychiatra potrzebny Pani na już. Gdzie są Pani bliscy? Nie widzą co Pani wyprawia? – dodaje kolejna.

– Żenady ciąg dalszy. Nieszczęśliwa kobieta, która nie może się pogodzić z tym, że mąż odszedł uczy inne jak sobie z tym radzić – komentuje fanka.