AferyCzy Paulina Smaszcz, będzie walczyć o psa z Maciejem Kurzajewskim?

Czy Paulina Smaszcz, będzie walczyć o psa z Maciejem Kurzajewskim?

Temat Pauliny Smaszcz i jej konfliktu z Maciejem Kurzajewskim jest nadal gorący. Kobieta przeprowadziła transmisję na żywo w swoich mediach społecznościowych. Odpowiadała tam na zadane przez fanów pytania. Jeden z internautów zapytał o to czy będzie walczyć o psa Bono z Kurzajewskim.

Paulina Smaszcz od jakiegoś czasu, nieustannie wypowiada się na temat Macieja Kurzajewskiego i jego nowej partnerki, Katarzyny Cichopek. Początkowo wpłynęła na ogłoszenie związku przez parę. Przez następne tygodnie raczyła media kolejnymi informacjami na temat swojego byłego męża. Niedawno prezenter telewizyjny złożył zawiadomienie na policję w związku z wizytami Pauliny Smaszcz w domu jego matki.

Do tego całego zamieszania został wciągnięty pies eksmałżonków, owczarek niemiecki Bono. Paulina Smaszcz w podcaście „Porażka, czyli sukces”, twierdziła, że prezenter oddał psa. Temat powrócił, gdy na antenie TVP w programie śniadaniowym „Pytanie na śniadanie”, Maciej Kurzajewski pojawił się wraz ze swoim czworonogiem. „Kobieta petarda” tłumaczy, że pies przez wiele miesięcy był w obcych rękach i z powodu swojej choroby wrócił do domu Macieja Kurzajewskiego.

Pies był prezentem od Pauliny Smaszcz dla Macieja Kurzajewskiego

Na czwartkowej transmisji na żywo, Paulina Smaszcz tłumaczy dlaczego nie może zaopiekować się psem Bono.

– Bardzo dużo ludzi pytało, dlaczego nie mogłam wziąć Bono do siebie. Bono, od szczenięcia był u nas, kupiłam Maćkowi tego psa na urodziny, bo on marzył o owczarku niemieckim. Zapłaciłam za niego bardzo, bardzo dużo, bo jest ze świetnej hodowli. Bono od szczenięcia jest w ogrodzie i biega w ogrodzie. Dom, który z Maćkiem mieliśmy miał 500 metrów. Maciek mieszka w nim cały czas. 500 metrów z ogrodem i Bono jest psem przyzwyczajonym do tego że biega po ogrodzie cały dzień. W związku tym ja do mieszkanka na drugim piętrze z balkonem, Bona nie byłam w stanie wziąć – odpowiada na pytanie Paulina Smaszcz.

Kobieta dodaje jeszcze, że pies jest chory i mieszka w domu eksmałżonków wraz z mamą prezentera.