AferyPaulina Smaszcz nie odpuszcza. Znów uderza w Kurzajewskiego i Cichopek

Paulina Smaszcz nie odpuszcza. Znów uderza w Kurzajewskiego i Cichopek

Paulina Smaszcz chętnie komentuje nowy związek swojego byłego męża. Ostatnio Maciej Kurzajewski złożył zawiadomienie na policję w związku z poczynaniami byłej żony. Jak widać Paulina Smaszcz nie przejmuje się tym i dalej aktywnie udziela się w sprawie nowego związku Kurzajewskiego.

W ostatnim czasie na językach wszystkich mediów jest nowy związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Oliwy do ognia dolewa była żona Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz co raz, chętnie komentuje nowy związek eksmęża. W ostatnim czasie, prezenter telewizyjny złożył doniesienie na policję w związku z wielokrotnymi odwiedzinami jego matki przez Paulinę Smaszcz, które Kurzajewski uznał za naruszenie miru domowego.

Paulina Smaszcz udostępnia komentarze uderzające w Kurzajewskiego i Cichopek

Była żona prezentera od samego początku aktywnie się udziela w sprawie nowego związku eksmęża. Zaczęło się od udzielenia kilku wywiadów w których, Smaszcz mówi niepochlebnie o swoim byłym partnerze. Później mogliśmy zobaczyć u niej na profilu w mediach społecznościowych, posty uderzające w Katarzynę Cichopek. Teraz była żona prezentera udostępnia na swojej relacji na Instagramie, komentarze fanów odnoszące się bezpośrednio do Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek.

Paulina Smaszcz Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski listopad 2022