GwiazdyPanowie, lepiej usiądźcie! Doda na tym zdjęciu pokazała praktycznie wszystko

Panowie, lepiej usiądźcie! Doda na tym zdjęciu pokazała praktycznie wszystko [FOTO]

Doda z wiekiem zdecydowanie promienieje. Była wokalistka popularnego, rockowego zespołu „Virgin” dodała kolejne, wręcz zjawiskowe zdjęcie. Odkryła na nim naprawdę dużo. Panowie, lepiej usiądźcie!

Dorota Rabczewska to osoba, po której zdecydowanie nie widać upływającego czasu. Blisko 40-letnia artystka (w tym roku obchodziła 38.urodziny) wygląda, jakby co dopiero skończyła dwadzieścia lat. Nic więc dziwnego, że na swoim profilu na Instagramie często prezentuje swoje ciało.

Doda nie zapomniała o swojej podstawowej działalności, czyli muzyce. Jej najnowszy singiel odnosi coraz większe sukcesy, a sama wokalistka postanowiła uczcić to nowym, gorącym zdjęciem.

– Ponad 2 MILIONY wyświetleń w 2 tygodnie singla „melodia ta” to najwspanialsza nagroda dla mnie <3 <3 Witam również nowych followersów na moim instagramie. Zamiast chlebem i solą… lewym i prawym pośladkiem – napisała.

Fanom musiało zrobić się gorąco po zobaczeniu takich obrazków. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami, ale najpierw najlepiej, żebyście zajęli pozycję siedzącą.

 

Doda

Zdjęcia skomentował dziennikarz Damian Michałowski. „Uważaj na kleszcze!” – ostrzegł, puszczając oczko do gwiazdy. Fani Dody byli dużo bardziej dosłowni, zachwycając się figurą 38-latki.

Jeszcze do niedawna, Doda na Instagramie miała 1,2 mln obserwujących, na przestrzeni ostatnich tygodni, po tym, jak wydała nowy singiel, liczba ta wzrosła do 1,4 mln. Myślimy, że i ta druga liczba szybko się powiększy o nowe grono fanów.