GwiazdyObcy mężczyzna sterczał pod domem Dagmary Kaźmierskiej. "Ktoś mnie kwasem obleje"

Obcy mężczyzna sterczał pod domem Dagmary Kaźmierskiej. „Ktoś mnie kwasem obleje”

Dagmara Kaźmierska w swoim najnowszym TikToku powiedziała, że boi się najgorszego. Według tego co mówi, to ktoś może czyhać na jej życie.

Dagmara Kaźmierka była jedną z najbardziej lubianych bohaterek „Królowych życia”. Udział w reality show TTV zapewnił jej popularność, jakiej nikt się nie spodziewał. Cena sławy może być jednak wysoka. W swoim najnowszym filmiku na TikToku mówi, że zaczyna obawiać się o własne życie.

Dagmara Kaźmierska opowiedziała w mediach społecznościowych o przykrym incydencie, jaki spotkał ją kilka dni temu. Gwiazda „Królowych życia” przekazała, że pod drzwiami jej domu stał obcy mężczyzna. To wydarzenie sprawiło, że zaczęła obawiać się o własne bezpieczeństwo.

@queendboutique

– Nie wiem, kto to jest. Ktoś mnie kwasem obleje, ktoś mnie zabije. Nie wiem, kto to jest, żeby pod domem kogoś tak sterczeć. Ostatnio wychodzę z domu, otwieram drzwi wyjściowe i się zderzyłam z facetem buzią. […] On stał pod domem. Nie pod domem, on stał pod drzwiami u mnie. Słuchajcie, tragedia – opowiada wyraźnie przerażona gwiazda na TikToku.

Gwiazda dodała, że jej najgorszą decyzją było to, żeby pokazać w programie „Królowe życia”, gdzie dokładnie mieszka. Dodała, że drugi raz by się już na to na pewno nie zgodziła.