Damsko-MęskieNowy chłopak Dody jest podobny do…Radosława Majdana?

Nowy chłopak Dody jest podobny do…Radosława Majdana?

Media trąbią o nowym związku Doroty Rabczewskiej. Przy okazji swoich wakacji, piosenkarka przedstawiła go szerszej publiczności. Nowym ukochanym Dody jest Dariusz Pachut, podróżnik, ratownik medyczny i były policjant. Internauci zauważyli pewne podobieństwo między nowym partnerem piosenkarki, a jej byłym mężem.

Radosław Majdan i Doda, byli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Poznali się w 2003 roku, a już w 2005 byli małżeństwem. Media nazywały ich „Beckhamami z nad Wisły”. Para chętnie dzieliła się szczegółami ze swojego związku. Małżeństwo w końcu się rozpadło, powodem miały być wielokrotne zdrady Radosława Majdana.

Dariusz Pachut jest podobny do Radosława Majdana?

Od czasów małżeństwa Dody z Radosławem Majdanem minęło mnóstwo czasu. Piosenkarka zdążyła mieć między czasie wielu partnerów, a nawet wyszła za mąż. Drugie małżeństwo także zakończyło się rozwodem. Teraz Doda ma nową miłość, którą jest Dariusz Pachut. Chętnie udostępnia ich wspólne zdjęcia na Instagramie. Internauci dopatrzyli się pewnego podobieństwa nowego partnera piosenkarki do jej byłego męża, Radosława Majdana.

– Dlaczego on? Otóż stara miłość nie rdzewieje a on podobny do Majdana. Proszę uważać na imiona żeby się nie pomyliło czasem – komentuje internauta.

– Podobny do starego, pomarszczonego Majdana, ale przystojniejszy i nie pomarszczony – pisze fan gwiazdy.

– Podobny trochę do Majdana – zauważa również kolejny.

Doda Dorota Rabczewska Radosław Majdan Dariusz Pachut

A wy jak sądzicie? Widzicie podobieństwo między mężczyznami?