CiekawostkiDramat. Są nowe informacje ws. Bartosza Żukowskiego. Grał Waldusia w "Kiepskich"

Dramat. Są nowe informacje ws. Bartosza Żukowskiego. Grał Waldusia w „Kiepskich”

Co robi dziś Bartosz Żukowski, odtwórca roli Waldusia z Kiepskich? Najnowsze informacje z lipca 2022 r., pozyskane przez redakcję portalu Gwiazdy24.pl, dosłownie przyprawiają o ciarki. Był na szczycie, a gdzie jest teraz – nietrudno się domyślić.

Świat według Kiepskich dał mu ogromną rozpoznawalność i stałe źródło dochodu na dwie dekady. Jednakże jest jeszcze druga strona medalu. Albowiem udział w popularnym sitcomie Polsatu całkowicie pozbawił Żukowskiego prywatności. Co w dalszym etapie jego życia okazało się brzemienne w skutkach.

Wieloletni rozwodowy spór z byłą już żoną wyniszczył Bartosza Żukowskiego. Dziś nie jest już pociesznym, łysym i wiecznie zadowolonym Waldusiem. Jest – nie bójmy się tego określenia – wrakiem człowieka. Bynajmniej nie piszemy tego z pogardą, a ze współczuciem. Zresztą podobne informacje pozyskał serwis TeleMagazyn.pl.

Co dziś robi Bartosz Żukowski? Smutna historia aktora Świata według Kiepskich

Nawet dziennikarze branżowych mediów, opisujących na co dzień seriale telewizyjne, wprost opisują stan, do jakiego doprowadził się – a właściwie został doprowadzony – Żukowski. Rozwód z Ewą Coll zrujnował go zarówno mentalnie, jak i finansowo. Kobieta walczyła o zagarnięcie większości majątku niezwykle zaciekle.

Dzisiaj Bartosz Żukowski to zupełnie inny człowiek, niż chociażby kilka lat temu:

  • Żukowski zapuścił włosy i rzadko goli zarost, co całkowicie zmienia jego wizerunek
  • Znacząco przybrał na wadze, co widać na pierwszy rzut oka
  • Mocno postarzał się, prawdopodobnie przez używki, których sobie nie odmawia
  • Gdy „dopadają go” wszechobecni paparazzi, sprawia wrażenie zobojętniałego i smutnego
  • Ma zmęczoną twarz i podkrążone oczy

Bartosz Żukowski lipiec 2022

Nowe zdjęcia Roksany Węgiel zapierają mężczyznom dech w piersiach. 17-latka onieśmiela

Używki? Depresja? Nie nam to oceniać. Faktem jest jednak, że Bartosz Żukowski nie jest jedynym aktorem, który ma problemy po zakończeniu prac nad Światem według Kiepskich. Ostatnio Marzena Kipiel-Sztuka (Halinka Kiepska) przyznała, że zachorowała na depresję.