GwiazdyMaja Bohosiewicz nie gra w filmach… bo nikt jej nie zaprasza na...

Maja Bohosiewicz nie gra w filmach… bo nikt jej nie zaprasza na castingi?

Już wiadomo, że Maja Bohosiewicz poprowadzi pierwszy, polski reality show od Netflixa „Love Never Lies Polska”. Jeden z fanów aktorki zapytał, dlaczego nie gra ona już w filmach i serialach. Celebrytka odpowiada.

Maja Bohosiewicz jest polską aktorką i młodszą siostrą Soni Bohosiewicz. Po jej historii można wywnioskować, że zawsze wiązała swoją przyszłość z aktorstwem. Maja ukończyła Liceum aktorskie w Krakowie. Jej późniejsze plany były związane ze Szkołą Teatralną, gdzie niestety nie udało jej się dostać.

Aktorka jednak nie porzuciła swoich marzeń. Zaczęła studiować reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej. Maję Bohosiewicz możemy kojarzyć z takich produkcji jak „Londyńczycy”, „M jak miłość”, czy „Na dobre i na złe”.

Aktorka ogłosiła ostatnio, że będzie prowadzić pierwszy, polski reality show produkcji platformy Netflix. „Love Never Lies Polska” będzie opierał się na testowaniu prawdomówności uczestników. W programie weźmie udział sześć par, które będą wynagradzane za swoją prawdomówność i karane za kłamstwo.

Maja Bohosiewicz nie chce już być aktorką?

Maja Bohosiewicz postanowiła urządzić Q&A w swoich mediach społecznościowych. Jeden z fanów zapytał, dlaczego aktorka nie pojawia się w serialach i filmach i czy zadowala ją rola prowadzącej w reality show. Maja Bohosiewicz odpowiedziała.

– Nie gram w filmach czy serialach, bo nie jestem zapraszana na castingi. Nikt nawet nie bierze mnie pod uwagę i nie patrzy przez pryzmat aktorki. Ten program to było dla mnie ziszczenie wszystkich marzeń zawodowych. Cały czas się coś działo, trzeba było reagować na sytuacje, improwizować, nie było ustalonych pytań, które zadawałam, były kłótnie, łzy, wzruszenia. A dodatkowo wszyscy mówili, że świetnie sobie radzę. Byłam po prostu w siódmym niebie. Latałam wręcz z radości. Wiem na pewno, że bardzo chciałabym prowadzić programy. Jest to moje marzenie, a „Love Never Lies Polska” otworzył mi na to oczy – tłumaczy aktorka.

Czy to kluczowy moment w karierze Mai Bohosiewicz?

Maja Bohosiewicz nie chce być aktorką, chce prowadzić programy styczeń 2023