GwiazdyNiebezpieczna zabawa Anny Dereszowskiej z dziećmi. Internauci reagują

Niebezpieczna zabawa Anny Dereszowskiej z dziećmi. Internauci reagują

Anna Dereszowska udostępniła w swoich mediach społecznościowych nowy film. Nagranie zaniepokoiło internautów. Ich zdaniem zabawa aktorki z dziećmi jest niebezpieczna.

Anna Dereszowska często dzieli się z fanami kadrami z jej codziennego życia. Na jej Instagramowym profilu, możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć z członkami rodziny. Aktorka prężnie działa w swoich mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 300 tysięcy internautów.

Anna Dereszowska ponownie odwiedziła Mazury. Już wiemy, że jest to częsty cel jej wypadów. Aktorka oprócz swojego życia zawodowego, chętnie pokazuje też kadry z życia prywatnego. W jej mediach społecznościowych nie raz, przewijały się zdjęcia z wybrankiem kobiety, Danielem Duniakiem w ich domku na Mazurach.

Anna Dereszowska z dziećmi na zamarzniętym jeziorze

W zeszłym roku Anna Dereszowska przywitała na świecie nową pociechę. W tej chwili aktorka ma już trójkę dzieci. Kobieta chętnie dzieli się z fanami swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa.

W mediach społecznościowych aktorki, pojawiło się nowe nagranie. Podczas pobytu na Mazurach, Anna Dereszowska postanowiła spędzić czas na zabawach z dziećmi. Najnowszy film przedstawia aktorkę z dziećmi, którzy szaleją po zamarzniętym jeziorze. Internauci szybko zareagowali na niebezpieczną zabawę.

– Dosyć nieodpowiedzialne, ale to moje zdanie. Może i przy brzegu, ale teraz tyle się mów o tym, żeby być bardziej ostrożnym jeżeli chodzi o takie zabawy. Niestety dzieci biorą przykład od dorosłych, więc może lepiej nie pokazywać, że można się tak beztrosko bawić na skutym przez lód jeziorze, bo niestety taka zabawa może skończyć się nie fajnie , pozdrawiam – pisze jedna z fanek aktorki.

Anna Dereszowska postanowiła wytłumaczyć się z tej sytuacji.

– Nasz sąsiad sprawdzał grubość lodu na całym nabrzeżu. Dopiero po sprawdzeniu weszliśmy na lód, spokojnie – odpowiada aktorka.

– To bardzo niebezpieczne tak na stawie się ślizgać – dodaje kolejna internautka.

– Tylko przy brzegu i w sprawdzonych miejscu – odpowiada na kolejny zarzut Anna Dereszowska.

A co wy myślicie o zachowaniu Anny Dereszowskiej? Czy to niebezpieczna zabawa?