GwiazdyNie wpuścili Dody do restauracji z powodu stroju

Nie wpuścili Dody do restauracji z powodu stroju

Doda wraz ze swoim nowym ukochanym, Dariuszem Pachutem przebywa aktualnie w Wietnamie. Gwiazda zdradza, że w związku z jej skąpym strojem nie została wpuszczona na śniadanie przez obsługę hotelową.

Dorota Rabczewska po intensywnym roku, wypoczywa z Wietnamie. Wybrała się tam pod koniec listopada wraz z Dariuszem Pachutem, jej nowym ukochanym. Para chętnie dzieli się z fanami, relacjami z ich wakacji. Można zauważyć, że zakochani wybrali aktywne spędzanie czasu wolnego, nawet w czasie wypoczynku, nie odpuszczają sobie treningów.

Doda i Dariuszem Pachut, wybrali jeden z wietnamskich hoteli przy plaży. Do tej pory zachwalali hotel, a w szczególności restauracje, która się tam znajduje. Ich zdaniem jest to jedna z najlepszych restauracji w której zdarzyło się im być.

Doda komentuje nieprzyjemny incydent

Niestety doszło do nieprzyjemnego incydentu, Doda została poproszona o opuszczenie restauracji z powodu jej skąpego stroju.

– Kochani, nie zważając na fakt, iż zostałam poproszona o zmianę mojego outfitu, jeśli chodzi o śniadanie, wchodzę raźnie i wesoło do naszej ekologicznej farmy hotelowej – opowiada Doda w swoich mediach społecznościowych.

Piosenkarka następnie oprowadza swoich widzów po farmie.

– Po co te głupie pytania? Zostałam poproszona o zmianę outfitu, ponieważ panie na śniadaniu nie są w stanie skupić się jednocześnie na jedzeniu i na waleniu swoich mężów w łeb, żeby na mnie nie patrzyli – dodała gwiazda polskiej sceny muzycznej.

Doda Dorota Rabczewska Dariusz Pachut Wietnam grudzień 2022

Doda Dorota Rabczewska Dariusz Pachut Wietnam grudzień 2022

Ta sytuacja jednak nie zmieniła opinii kobiety na temat restauracji, nadal powtarza, że jest to jedna z najlepszych restauracji w których jadła. Waszym zdaniem jej strój był odpowiedni? Czy może obsługa restauracji miała rację?