NewsNatalia Woś chłodno o relacji z Klaudią Nieścior

Natalia Woś chłodno o relacji z Klaudią Nieścior

Finał 11 edycji „Top Model” już za nami. Program wygrała Klaudia Nieścior, a Natalia Woś zajęła drugie miejsce. Kobieta po programie zapytana o relacje ze zwyciężczynią tego sezonu wypowiada się raczej chłodno.

11 sezon „Top Model” wygrała niespodziewanie Klaudia Nieścior. Początkowo wydawało się, że pierwsze miejsce należy do Natalii Woś, która zgarniała najwięcej punktów od jurorów w czasie tego wydarzenia. Jednak głosy widzów zadecydowały, tytuł „Top Model” w tej edycji należy do Klaudii. W rozmowie z „Pudelkiem” Natalia wypowiada się chłodno o relacji ze zwyciężczynią programu, dodaje, że zwycięstwo tak naprawdę nic nie oznacza i to ona czuje się wygrana.

– Ta rywalizacja w finale, myślę, że ja już czuje się wygrana, jednak z drugiej strony miałam wrażenie, że jednak to jest konkurencja i nie wiem czy będziemy jakiś kontakt utrzymywać. Na pewno z pozostałymi uczestnikami jakaś relacja będzie, ale tutaj myślę, że jakiejś specjalnej raczej nie – mówi Natalia o relacji z Klaudią Nieścior i pozostałymi uczestnikami tej edycji „Top Model”.

W rozmowie z „Jastrząb Post” kobieta dodaje, że ona i Michalina na pewno zrobią karierę, bo kochają modeling i to jest ich ogromna pasja. Mówi też o tym, że zwycięstwo w programie nie decyduje o tym kto zrobi większą karierę w przyszłości.