GwiazdyNajwiększe metamorfozy 2022 roku. Kto zmienił się najbardziej?

Największe metamorfozy 2022 roku. Kto zmienił się najbardziej?

Jak wiadomo, gwiazdy mają w zwyczaju zaskakiwać swoimi zmianami stylu. Kto w prawie już minionym roku zmienił się najbardziej? W 2022 roku celebryci zaskakiwali swoimi transformacjami. Kto zgranie tytuł największej metamorfozy 2022 roku?

Czas na podsumowanie. Który z celebrytów zmienił się najbardziej w kończącym się już roku 2022? Nowe sylwetki, szokujące zmiany stylu, nowe fryzury i to nie wszystko. Gwiazdy jak co roku zaskakują swoimi metamorfozami. Lista składa się z subiektywnej oceny najbardziej spektakularnych zmian w wyglądzie polskich celebrytów.

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk, żona znanego w całej Polsce Zenona Martyniuka, zaskoczyła w tym roku fanów swoją metamorfozą. Partnerka polskiego króla disco-polo schudła aż 17 kilogramów. Danuta Martyniuk w 2022 roku zaczęła się pojawiać u boku męża dużo częściej niż w poprzednich latach. Kobieta zdradziła, że jej nowa sylwetka jest efektem zmiany nawyków żywieniowych.

Danuta Martyniuk i Zenon Martyniuk Metamorfozy 2022 grudzień 2022

Edzia, Edyta Nowak-Nawara

Edzia z „Królowych życia” w roku 2022 zaprezentowała się w odmienionym stylu. Sporo schudła i zrobiła sobie nowe zęby, które były omawiane przez większość portali plotkarskich. Jej metamorfoza spotkała się ze sporą krytyką ze strony internautów.

Edzia, Edyta Nowak-Nawara Metamorfozy 2022 grudzień 2022

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel w 2022 roku był na językach wszystkich portali plotkarskich. Jego głośny rozwód z Katarzyną Cichopek wywołał prawdziwą burze medialną. Zmiany w żuciu tancerza przyniosły też zmiany w jego stylu. Odmieniony Marcin Hakiel chętnie dzieli się swoim nowym „ja” z fanami w mediach społecznościowych.

Marcin Hakiel Metamorfozy 2022 grudzień 2022

Paulina Smaszcz

W roku 2022 wszyscy usłyszeli o Paulinie Smaszcz. Przy okazji głośnego rozwodu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, dała o sobie znać. Katarzyna Cichopek związała się z byłym mężem Pauliny Smaszcz, Maciejem Kurzajewskim. Kobieta często wypowiadała się, zazwyczaj niepochlebnie o swoim eksmężu i jego nowej partnerce. Rok 2022 wiązał się dla Pauliny Smaszcz również ze zmiana w wyglądzie. Była żona Macieja Kurzajewskiego zmieniła fryzurę.

Paulina Smaszcz Metamorfozy 2022 grudzień 2022

Roksana Węgiel

Zmiany w wyglądzie u Roksany Węgiel widać gołym okiem. Ma to zapewne związek z jej młodym wiekem, ma w końcu dopiero 17 lat. W 2022 roku młoda piosenkarka wygląda już prawie jak dorosła kobieta. W poprzednich latach prezentowała się jeszcze jako nastolatka. Celebrytka cały czas zaskakuje swoich fanów nowymi zdjęciami.

Roksana Węgiel Metamorfozy 2022 grudzień 2022

Margaret

Margaret w roku 2022 zmieniła się nie do poznania. Postawiła na nowy styl, zaprezentowała nową fryzurę w ekstrawaganckim kolorze. Margaret pożegnała wizerunek z którym była kojarzona od samego początku swojej kariery.

Margaret Metamorfozy 2022 grudzień 2022

Sylwia Bomba

Rok 2022 dla sylwetki gwiazdy „Gogglebox. Przed telewizorem” był zdecydowanie łaskawy. Sylwia Bomba zaprezentowała nowy, odmieniony wygląd. Celebrytka postawiła na zdrowe odżywianie i sport, co bez dyskusji wyszło jej na dobre.

Sylwia Bomba Metamorfozy 2022 grudzień 2022

Filip Chajzer

Jeden z prezenterów „Dzień dobry TVN” zaskoczył w 2022 roku widzów swoją nową fryzurą. Filip Chajzer przefarbował się na platynowy blond. Nowy look celebryty był inspirowany jednym z muzyków litewskiej grupy muzycznej „Saulius prūsaitis ir iglė”.

Filip Chajzer Metamorfozy 2022 grudzień 2022

Izabela Macudzińska

Jedna z gwiazd „Królowych życia” sporo schudła w 2022 roku. Izabela Macudzińska często zmienia swój styl, co raz możemy ją oglądać w nowym wydaniu. Tym razem jednak postanowiła zrzucić kilkanaście kilogramów. Celebrytka tłumaczy, że jej metamorfoza jest efektem nowej diety.

Izabela Macudzińska Metamorfozy 2022 grudzień 2022

Kto waszym zdaniem zasługuje na tytuł największej metamorfozy 2022 roku?