NewsNadchodzi III wojna światowa? Ta przepowiednia dla Polski jest KATASTROFALNA

Nadchodzi III wojna światowa? Ta przepowiednia dla Polski jest KATASTROFALNA

Czy już wkrótce wybuchnie trzecia wojna światowa? To pytanie jest o tyle zasadne, że za naszą wschodnią granicą rozpoczyna się już szósty miesiąc krwawego konfliktu. Wciąż nie wiemy, czy agresja Rosji na niepodległe terytorium Ukrainy może przerodzić się w globalną wojnę.

III wojna światowa to chyba najstraszniejszy scenariusz dla nas wszystkich. Szczególnie baliśmy rankiem 24 lutego, gdy cały świat obiegły straszliwe obrazki informujące o tym, że Rosja zaatakowała Ukrainę. Dziś ten konflikt wchodzi w szósty miesiąc trwania.

Rosjanie globalnym konfliktem straszą już od dawna. Były rosyjski prezydent Dmitrij Miedwiediew, powiedział:. – Jakakolwiek ingerencja na Półwyspie Krymskim państwa członkowskiego NATO może być potraktowana jako wypowiedzenie wojny Rosji, co może doprowadzić do trzeciej wojny światowej i kompletnej katastrofy.

Najgorsze jest to, że wiele osób ten konflikt przepowiedziało. Siostra Łucja dos Santos jako dziecko była świadkiem objawień maryjnych w Fatimie w 1917 roku. Jedno z widzeń, które miała, mogło toczyć krwawego konfliktu. Według przepowiedni siostry Łucji III wojna światowa wybuchnie, gdy Chińczycy zaczną eksterminować białych. Chiny zaatakują Rosję używając broni jądrowej, w wyniku czego Azjaci uznają, że tylko ich rasa może przetrwać. Na świecie będą mieć miejsce czystki etniczne, a biała rasa wyginie.

Czy w Polsce wybuchnie wojna? Przepowiednie

Co najgorsze, wśród najbardziej poszkodowanych krajów ma znaleźć się również Polska. Wśród najbardziej poszkodowanych w III wojnie światowej państw znajdą się także m.in. Niemcy, które zostaną zalane wodą. Podobny los czeka Danię i Holandię.

– Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa – mogliśmy przeczytać w książce Stephena Lassare’a „Odkryte sekrety przyszłości” z 1992 roku, której zebrano wszystkie proroctwa.

Na szczęście są również proroctwa, które wskazują, że Polska jako kraj z globalnego konfliktu wyjdzie silniejsza i niezniszczona.