GwiazdyMichał Wiśniewski udzielił wywiadu w stanie "nietrzeźwości". Marcin Prokop ujawnia

Michał Wiśniewski udzielił wywiadu w stanie „nietrzeźwości”. Marcin Prokop ujawnia

Gorąco na linii Michał Wiśniewski – Marcin Prokop. Dziennikarz zarzucił piosenkarzowi, że ten przyszedł nietrzeźwy na wywiad. Lider zespołu „Ich Troje” odpowiedział mocno.

Pod koniec lipca w księgarniach pojawiła się biografia zespołu Ich Troje. Na jej stronach lider zespołu wrócił wspomnieniami do wywiadu z 2004 r., który przeprowadził z nim Marcin Prokop. Michał Wiśniewski twierdzi, że było to bardzo nieprofesjonalne spotkanie.

Piosenkarz zarzucił dziennikarzowi brak profesjonalizmu. Chodzi o niepoinformowanie go o tym, że wywiad się nagrywa, a ostatecznie samowolkę, ponieważ Prokop miał opublikować wywiad bez jego zgody.

W odpowiedzi dziennikarz zaprzeczył praktycznie wszystkiemu, o co oskarżył go lider „Ich Troje”. Poprosił by ten „nie powielał bzdur”. Wg. niego manager Michała Wiśniewskiego wyraził zgodę na publikację wywiadu. Dodatkowo sam piosenkarz był świadomy tego, że każde jego słowo jest rejestrowane.

Tak przynajmniej powinno być w teorii, ponieważ Prokop zasugerował, że piosenkarz zarówno podczas wywiadu, jak i po nim mógł być nietrzeźwy, nawiązując do alkoholowej przeszłości Michała Wiśniewskiego.

Wokalista odniósł się do słów dziennikarza na swoim profilu Facebookowym. Podkreślił, że ma świadków na to, że każde jego słowo było prawdziwe. Dodatkowo uznał, że Prokop „jest znany z tego, że jest znany” i robi karierę „po trupach”.

– Celebrytą to jesteś ty znany z tego, że jesteś znany. Ja jestem twórcą i autorem. Dramy z tego robić nie zamierzam. A teraz przygotuj się na jutro, bo czeka na ciebie milion kolejnych ważnych tematów w telewizji. I tak trzymaj, bowiem w sądzie byś się „wykrwawił” jak ten od sprzedaży 68 mln płyt w Chinach…

Jak dodał lider zespołu „Ich Troje”, jeśli Marcin Prokop twierdzi, że kłamie, to jest gotowy spotkać się z nim w sądzie.