GwiazdyMichał Szpak zmienia datę premiery nowej płyty. „Nie chcę konkurować z Mariah...

Michał Szpak zmienia datę premiery nowej płyty. „Nie chcę konkurować z Mariah Carey”

Michał Szpak, jedna z najbardziej kontrowersyjnych osobowości polskiej sceny muzycznej, zamieścił nowy film w swoich mediach społecznościowych. Piosenkarz w swoje urodziny ogłosił, że zmienia datę premiery nowej płyty. Czym ta decyzja jest spowodowana?

Michał Szpak wydaje nową płytę, premiera miała mieć miejsce 26 listopada. Gwiazdor zaskoczył swoich fanów tą decyzją. „Nadwiślański mrok”, bo tak ma nazywać się nowa płyta wokalisty, ma być pierwszym autorskim materiałem Szpaka. Uczestniczył on w tworzeniu tekstów piosenek i współpracował z producentami nad aranżacjami. W dniu dzisiejszym, w 32 urodziny gwiazdora, miała mieć miejsce premiera, jego nowego dzieła.

Kiedy premiera nowej płyty Michała Szpaka?

Tym czasem Michał Szpak udostępnił film na którym informuje widownie, że premiera nadejdzie dopiero wiosną. Dodatkowo pod nagraniem umieścił komentarz.

– Kochani. Czułem to od dawna. Odbierałem wibracje, dostawałem sygnały. Nie mogłem jeść, nie mogłem spać. Było dziwnie. Kiedy pierwszy raz usłyszałem w radio „All I want for Christmas” dostałem dreszczy (…) Podjęliśmy decyzję o ZMIANIE DATY PREMIERY. Pragnę dla siebie i dla was wiosennej energii. Pragnę jasności i nie chce mi się konkurować z Mariah. Nie potrafię w drugie miejsca 😉 Niech tak się stanie, karty powiedziały. Marzec, a może kwiecień. Będzie z nami wtedy? – tłumaczy Michał Szpak.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Powodem tej nieoczekiwanej zmiany jest to, że piosenkarz nie chce konkurować z świątecznymi piosenkami. Jak sam powiedział „Nie chce konkurować z Mariah Carey”.