GwiazdyMichał Szpak wyznał prawdę o pracy w TVP. Przeżywał tam prawdziwy dramat

Michał Szpak wyznał prawdę o pracy w TVP. Przeżywał tam prawdziwy dramat

Michał Szpak postanowił po wielu miesiącach wyznać prawdę o pracy w Telewizji Publicznej. Wokalista był jednym z jurorów w programie „The Voice of Poland”. Teraz przedstawił kulisy powstawania programu. Oto jego wersja wydarzeń.

Michał Szpak współpracę z TVP rozpoczął jesienią 2017 roku. To wówczas zadebiutował w roli jurora w programie produkowanym w Telewizji Publicznej, czyli „The Voice of Poland”. W kolejnych czterech edycjach talent show mogliśmy oglądać na czerwonym obrotowym fotelu. Z tej pracy ostatecznie zrezygnował w 2020 roku.

Teraz Michał Szpak postanowił wrócić do tamtych wydarzeń. Odsłonił nieco kulis swojego odejścia z TVP, a także tego, jak wyglądał ostatni okres jego pracy.

– Pod koniec mojej obecności w programie wycięto mnie z ramówki, bo na nagraniu miałem w marynarce przypinkę z tęczą. Później doświadczyłem czegoś w rodzaju mobbingu, kiedy ludzie z TVP przed nagrywaniem podchodzili do mnie i sprawdzali, czy na marynarce, podeszwie, czy gdziekolwiek indziej, nie mam żadnego rodzaju symboliki LGBT+ – powiedział w wywiadzie dla Noizz.pl.

Z kolei w ostatnio Michał Szpak przeżywa bardzo dobry czas. Podczas Festiwalu w Sopocie został nagrodzony prestiżową nagrodą – Bursztynowym Słowikiem.