GwiazdyMichał Szpak pokazał nagranie zza kulis Festiwalu w Sopocie. Wywołał burzę w...

Michał Szpak pokazał nagranie zza kulis Festiwalu w Sopocie. Wywołał burzę w internecie

Michał Szpak przeżywa bardzo dobre dni. Wokalista wygrał Bursztynowego Słowika podczas Festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2022. Jego piosenka 24na7 zachwyciła głosujących. Później jednak nieco zszokował swoich fanów.

Michał Szpak podczas środowego koncertu w ramach Sopot Top of the Top Festivalu 2022 wykonał utwór „24na7”, który zdobył największe uznanie telewidzów, dzięki czemu piosenkarz odebrał pamiątkową statuetkę Bursztynowego Słowika.

Niedługo po ogłoszeniu wyników konkursu pochwalił się krótkim filmikiem zza kulis festiwalu, na którym widać, że oblał swój sukces sporą ilością alkoholu. Na nagraniu widzimy, że Szpak skarży się na słabego drinka i prosi o dolanie trunku.

Szokujący jest pewien moment nagrania. To w nim widzimy jak Michał Szpak domaga się mocniejszego drinka. W pewnym momencie wokalista mówi: – Ej, dlaczego mój drink jest taki słaby? Jest mega słaby, nie ma alkoholu! Poproszę alkohol!

Po chwili Michał Szpak bierze sprawę w swojej ręce. I to dosłownie. Wokalista zabrał butelkę whisky i sam sobie nalał do szklanki większą ilość. Po chwili zaczął jednak sam siebie usprawiedliwiać. – Oblewam sukces, tak? Mogę chyba? – powiedział na nagraniu.

Wokalista nie zapomniał również o swoich fanach. W tym samym filmiku zwrócił się bezpośrednio do nich. – Słuchajcie, co to były za emocje! Naprawdę się tego nie spodziewałem, bo to nie jest taki repertuar z kategorii „prosty” – podziękował swoim fanom Michał Szpak.

Niestety, sam wokalista wywołał też niemałe kontrowersje. Przypomnijmy bowiem, że nie zabrakło jednak krytycznych uwag od widzów, którym nie spodobał się fakt, że piosenkarz zapozował ze statuetką, umieszczając ją w okolicach krocza.