GwiazdyMeghan Markle mówi, że księżna Kate i książe William, zazdrościli jej popularności

Meghan Markle mówi, że księżna Kate i książe William, zazdrościli jej popularności

W nowym dokumencie „Harry i Meghan”, główna bohaterka filmu, zdradza czym była spowodowana niechęć księżnej Kate i księcia Williama, względem niej. Amerykanka mówi, że w grę wchodziła zazdrość.

Meghan Markle w nowym dokumencie Netflixa opowiada, że rodzina królewska celowo ją odrzuciła. Kobieta wraz ze swoim mężem, księciem Harrym, twierdzą, że księżna Kate i książe William zazdrościli im.

Ostatnio głośno jest o nowym dokumencie Netflixa. W filmie „Harry i Meghan”, byli członkowie rodziny królewskiej opowiadają o życiu wśród royalsów. Para porusza wiele trudnych tematów. Mówią między innymi o rasizmie i depresji.

Meghan Markle uważa, że rodzina królewska jej nie akceptowała od samego początku. Relacje księżnej z pozostałymi członkami rodziny, nigdy nie zależały do dobrych. Meghan postanowiła przedstawić swoją własną wersję początku konfliktu.

Książe Harry porównuje Meghan Markle do księżnej Diany

Księżna Sussex uważa, że została odrzucona, bo nie pasowała do reszty rodziny. Różniła się od nich, więc jej nie zaakceptowali. Źródła konfliktu, Meghan Markle doszukuje się też w zazdrości. Jej zdaniem księżna Kate i książe William, zazdrościli jej popularności. Ponoć nie podobało im się to, że reporterzy są nią zainteresowani bardziej niż nimi.

Książe Harry porównuje swoją małżonkę do księżnej Diany. Jego zdaniem, matka została odrzucona z tych samych powodów co Meghan Markle. Problemem miało być to, że jego mama przyćmiła ojca i brata.