GwiazdyMarta Manowska zalała się łzami. Dramatyczna informacja, śmierć i tragedia

Marta Manowska zalała się łzami. Dramatyczna informacja, śmierć i tragedia

Marta Manowska przeżyła prawdziwy dramat. Zmarł jej prawdziwy przyjaciel i bliska jej osoba. Prezenterka i prowadząca popularny program „Sanatorium Miłości” pożegnała go w pięknym i wzruszającym wpisie.

Marta Manowska to jedna z najbardziej lubianych prezenterek TVP. Prowadziła takie programy, jak „Rolnik szuka żony”, „The Voice Senior” czy „Sanatorium miłości”. Widzowie doceniają nie tylko jej profesjonalizm, ale przede wszystkim ogromną wrażliwość i autentyczność. Widzowie kochają ją i z niecierpliwością czekają na kolejne programy, które prowadzi. Dla TVP Marta Manowska to z pewnością prawdziwy skarb.

1 sierpnia, w 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, poinformowano o śmierci jednego z jego uczestników. W wieku 93 lat odszedł członek Szarych Szeregów Krzysztof Przelaskowski ps. „Struś”, który służył w Harcerskiej Poczcie Polowej przy ulicy Wilczej 41 w Śródmieściu.

Marta Manowska pożegnała go we wzruszającym wpisie. – Dziękuję, że miałam zaszczyt i szczęście towarzyszyć Ci w tak wielu pięknych momentach. Życiowych. Codziennych. Dziękuję za Twoje zaufanie i Twoją przyjaźń. Do zobaczenia Bohaterze – napisała prezenterka.

Jak wynika ze słów Manowskiej, miała ona okazję osobiście poznać uczestnika Powstania Warszawskiego, a także towarzyszyć mu w wielu momentach jego życia.

Manowska w ostatnim czasie przeżyła kilka pożegnań. W połowie lipca zmarła bowiem Nina, uczestniczka „Sanatorium Miłości”, która później miała także epizod w „The Voice Senior”.